Fototapeta Sunny Decor SD601 Łodzik

SD601

Nowy produkt

4036834996017

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

49,00 zł brutto

Jeśli złożysz zamówienie w ciągu:
to wyślemy jeszcze dzisiaj!

Tapeta ścienna z wyjątkowym zdjęciem domu, jedynego w swoim rodzaju stworzenia. Łodziki to jedyne głowonogi mające zewnętrzną muszlę. Charakterystyczna, dobrze rozwinięta, symetryczna muszla stanowi zewnętrzną ochronę oraz reguluje sposób pływania. Jest podzielona wewnętrznie na szereg komór, przez które przebiega łącząca je rurka, tzw. syfon. Otwór muszli zamykany jest mięsistym kapturem, a jej wnętrze pokrywa warstwa perłowa.

Muszla Łodzika, a właściwie jej przekrój jest bohaterem fototapety Sunny Decor SD601 Łodzik i idealnym motywem tapety do łazienki. Piękna, intrygująca, w koralowych odcieniach budzi ciekawość i zmusza do dokładnych oględzin każdego szczegółu. Jej urok jest tyleż egzotyczny, co niewiele znany, bowiem poza naukowcami i nurkującymi w wodach Oceanu Indyjskiego, mało kto miał okazję ją zobaczyć. Na pewno będzie atrakcją każdego wnętrza, którego stanie się swoistą ozdobą ścienną.
 
Rozmiar Fototapety 184 x 127 cm
Temat Zwierzęta
Materiał papierowa
Ilość elementów 1
Rozmiar Fototapety 184 x 127 cm
Temat Zwierzęta
Materiał papierowa
Ilość elementów 1

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi. Możesz też nadać przesyłkę w Paczkomacie za pomocą platformy SzybkieZwroty dostępnej tutaj. Nie musisz nic opłacać! (kwotę 12 zł brutto odejmiemy od całkowitej kwoty zwrotu). U nas masz na to aż 30 dni!


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. 


Wszystkie warunku zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra