Fototapeta Sunny Decor SD055 Mapa Świata

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: SD055

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834990558

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

62,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Jakby to było mieć świat na wyciągnięcie ręki? Dalekie wymarzone podróże, egzotyka i edukacja to idealna tapeta ścienna Sunny Decor SD055 Mapa Świata. Doskonała tapeta młodzieżowa, edukacyjna tapeta dla chłopaka i dziewczyny, która pozwala mieć wszystko razem na ścianie w pokoju.

Dzięki najnowszej fototapecie z niemieckiej serii Sunny Decor SD055 Mapa Świata można wsiadać do wehikułu wyobraźni, który bez ograniczeń zabierze nas w dowolne miejsce na Ziemi, relaksując, bawiąc i ucząc - bezpiecznie i bez żadnych kosztów. Szczegółowy, wyraźny rysunek i intensywne kolory nadają tej papierowej mapie efektu tapety 3D, sprawiając, że jej plastykę chce się dotykać nie tylko wzrokiem. Wrażenie głębi wywoływane bezkresnym błękitem oceanów sprawia, że pomieszczenie jest większe, ucieka w perspektywę, która wciąga oko w głębiny bez dna.

Fototapeta przedstawia mapę świata w języku angielskim.
Rozmiar Fototapety254 x 184 cm
TematInne
Materiałpapierowa
Ilość elementów4

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra