Fototapeta Sunny Decor SD315 Londyn

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: SD315

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834993153

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

62,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Przewodnim motywem fototapety Sunny Decor SD315 Londyn jest jeden z najbardziej charakterystycznych widoków Londynu – Tower Bridge. W tle, niby za mgłą widać zarysy kolejnego znanego budynku - bryłę brytyjskiego parlamentu i słynnego Big Bena. Londyńska fototapeta przypomina stylowy akwarelowy mural, a rozmyta barwna plama wymalowuje się w wyrafinowany, ostry – niby pociągnięcie pióra - graficzny komtur obejmujący pierwszoplanowy element londyńskiego mostu. Tło to mglista sepia. Ta efektowna kompozycja – malarsko-fotograficzna - zada angielskiego szyku w każdym pomieszczeniu. Papierowa fototapeta (z rodzaju tapety ścienne) doskonale będzie pasowała w mieszkaniu, które zostanie urządzone w miejskiej estetyce, a więc prosto, elegancko i funkcjonalnie.
 
Rozmiar Fototapety368 x 127 cm
TematArtystyczne, Miasta
Materiałpapierowa
Ilość elementów4

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra