Fototapeta Sunny Decor SD909 Jeans

SD909

Nowy produkt

4036834999094

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

119,00 zł brutto

Jeśli złożysz zamówienie w ciągu:
to wyślemy jeszcze dzisiaj!

Fototapeta Sunny Decor SD909 Jeans to produkt z serii modne tapety młodzieżowe. Dżinsy są uważane za ikonę popkultury co najmniej od kilku pokoleń. Za sprawą amerykańskiej kultury masowej, głównie filmów oraz popularnej muzyki country, stały się wręcz ubiorem topowym. Są uniwersalne i nieprzemijające, a odpowiednio zestawione z innymi ubraniami, odpowiednie jako strój codzienny, do pracy, a nawet wieczorowy. Roczna produkcja niebieskich dżinsów (blue jeans) wynosi około miliarda sztuk, a pierwotny wzór z XIX wieku przetrwał w niezmienionej formie do dzisiaj, pomimo wielu zmodyfikowanych wersji. Te spodnie zna każdy i każdy je nosi lub nosił. Dlatego  też papierowa fototapeta Sunny Decor SD909 Jeans będzie cieszyła przedstawicieli wszystkich pokoleń i wpasuje się w każde wnętrze. Dla starszych to będzie wyraz nostalgii za młodością, dla młodszych szyldem ich pokolenia i legendą nieprzemijającego stylu.
 
Rozmiar Fototapety 368 x 254 cm
Temat Inne
Materiał papierowa
Ilość elementów 8
Rozmiar Fototapety 368 x 254 cm
Temat Inne
Materiał papierowa
Ilość elementów 8

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi. Możesz też nadać przesyłkę w Paczkomacie za pomocą platformy SzybkieZwroty dostępnej tutaj. Nie musisz nic opłacać! (kwotę 12 zł brutto odejmiemy od całkowitej kwoty zwrotu). U nas masz na to aż 30 dni!


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. 


Wszystkie warunku zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra