Fototapeta Sunny Decor SD934 Most Brookliński Czarno-Białe

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: SD934

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834999346

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

119,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Most Brookliński, ikona Nowego Jorku, przerzucony nad rzeką East River, w efektowny sposób spina najsłynniejsze dzielnice Nowego Jorku – Manhattan i Brooklyn. To także inspiracja dla artystów, poetów i ludzi wrażliwych nie tylko na piękno architektury. Ma w sobie jakąś niewytłumaczalną magię i urok, którymi czaruje od 150 lat, czyli od momentu swoich narodzin. Spacer promenadą biegnącą na całej długości mostu to niezapomniane przeżycie, zarówno w dzień jak i po zmroku. Fototapeta Sunny Decor SD934 Most Brookliński zabiera widza na przechadzkę po moście wieczorem – porze przepełnionej magią rozświetlonego milionem światełek, nigdy nie zasypiającego Manhattanu. Ta urokliwa tapeta miasta pozwala każdemu, w zgodzie z własną wrażliwością, przeżyć podróż do Nowego Jorku.

Rozmiar Fototapety368 x 254 cm
TematMiasta
Materiałpapierowa
Ilość elementów8

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra