Fototapeta Sunny Decor SD301 Brzozowy Las

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: SD301

Stan: Nowy produkt

EAN: 4036834993016

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

104,00 zł

-15,00 zł

119,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Papierowa fototapeta Sunny Decor SD301 Brzozowy Las to zamknięty w kadrze wiosenny widok leśnej dróżki prowadzącej przez brzozowy las. Kojąco-energetyzujące zdjęcie doskonale prezentuje się w wydaniu wielkoformatowym. Tapeta drzewa umieszczona na całej ścianie optycznie powiększy pomieszczenie, sprawiając, że zagubią się jego realne granice. Doskonała do kuchni lub jadalni. Bo któż nie lubi jeść posiłków na łonie natury? Piknik w lesie? Dlaczego nie! Poza tym brzoza to tajemnicze drzewo. Już Słowianie uważali brzozę za drzewo święte. Było dla nich symbolem życia, kobiecości, płodności, urodzaju i mądrości. Według pradawnych wierzeń brzoza miała chronić przed złymi duchami i zapewniać dobrobyt. Brzoza nie tylko leczy ciało, ale też duszę. Przebywanie wśród brzóz przywraca równowagę wewnętrzną i spokój.

Fototapeta papierowa przedstawiająca brzozowy las, 8-częściowa o wymiarach 368 x 254 cm. Klej w zestawie.
Rozmiar Fototapety368 x 254 cm
TematNatura
Materiałpapierowa
Ilość elementów8

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra