Fototapeta Sunny Decor SD301 Brzozowy Las

SD301

Nowy produkt

4036834993016

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

104,00 zł brutto

-15,00 zł

119,00 zł brutto

Czas do najbliższej wysyłki:

Papierowa fototapeta Sunny Decor SD301 Brzozowy Las to zamknięty w kadrze wiosenny widok leśnej dróżki prowadzącej przez brzozowy las. Kojąco-energetyzujące zdjęcie doskonale prezentuje się w wydaniu wielkoformatowym. Tapeta drzewa umieszczona na całej ścianie optycznie powiększy pomieszczenie, sprawiając, że zagubią się jego realne granice. Doskonała do kuchni lub jadalni. Bo któż nie lubi jeść posiłków na łonie natury? Piknik w lesie? Dlaczego nie! Poza tym brzoza to tajemnicze drzewo. Już Słowianie uważali brzozę za drzewo święte. Było dla nich symbolem życia, kobiecości, płodności, urodzaju i mądrości. Według pradawnych wierzeń brzoza miała chronić przed złymi duchami i zapewniać dobrobyt. Brzoza nie tylko leczy ciało, ale też duszę. Przebywanie wśród brzóz przywraca równowagę wewnętrzną i spokój.

Fototapeta papierowa przedstawiająca brzozowy las, 8-częściowa o wymiarach 368 x 254 cm.
Rozmiar Fototapety 368 x 254 cm
Temat Natura
Materiał papierowa
Ilość elementów 8
Rozmiar Fototapety 368 x 254 cm
Temat Natura
Materiał papierowa
Ilość elementów 8

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi. Możesz też nadać przesyłkę w Paczkomacie za pomocą platformy SzybkieZwroty dostępnej tutaj. Nie musisz nic opłacać! (kwotę 12 zł brutto odejmiemy od całkowitej kwoty zwrotu). U nas masz na to aż 30 dni!


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. 


Wszystkie warunku zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra