Fototapeta Gama DFV15 Limonka

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: DFV15

Stan: Nowy produkt

Jeśli złożysz zamówienie w ciągu:
to wyślemy jeszcze dzisiaj!

Cena
(brutto)

299,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Fototapeta z motywem limonki to świetna propozycja ozdobienia wnętrza i wprowadzenia do niego życiodajnej energii płynącej prosto z owoców. Pasuje do kuchni idealnie. Orzeźwiająca kolorystyka i dynamiczny rysunek apetycznych limonek, skąpanych w spływającej fali, przywodzą na myśli ruch, dynamizm i siłę witalną skrywaną w ich pachnącym wnętrzu. Zielenie, błękity i białe tło, to minimalistyczna, ale bardzo wyrazista i wymowna kolorystyka, która podkreśla niebanalne motywy rysunku. W kuchni taka tapeta ścienna może być oryginalną alternatywą dla płytek ceramicznych czy szklanych paneli. Pokryta specjalną powłoką, jest łatwa w czyszczeniu, nawet trudno usuwalnych zabrudzeń, takich jak tłuszcze. Produkt odporny na zmywanie detergentem. Fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym.

  • wykończenie drobny piasek -sand
  • gramatura ok. 350 g/m2,
  • grubość ok. 470 µm,
  • łatwość utrzymania tapety w czystości (zmywalność), 
  • wyrób posiada oznaczenie CE - potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta,
  • tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni),
  • klasyfikacja ogniowa wg EN 13501-1: B-s1, d0 
  • atest higieniczny
  • ilość elementów: 240x128 - dwa elementy; 240x265 - dwa elementy; 360x265 - trzy elementy; 480x265 - cztery elementy
Rozmiar Fototapety240 x 128 cm, 240 x 265 cm, 360 x 265 cm, 480 x 265 cm
TematAbstrakcja
Materiałwinylowa na flizelinie

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Góra