Fototapeta Gama DFV13 Wodospady

Numer katalogowy: DFV13

Stan: Nowy produkt

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

299,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Fototapety z wodospadami pokazują niezwykłą moc i potęgę Matki Natury. Ale takie swoiste dzieła wymagają odpowiedniego rozmachu i prezentacji. Dlatego fototapeta Gama DFV13 Wodospady odpowiednio zaprezentuje się, jako dekoracja ścienna o dużym formacie ukazując cały urok spadku wodnego jak i niezwykłego otoczenia. Efektowny kadr, w którym zamknięty został świeży krajobraz wiosenny – zapisany energetyzującymi barwami zieleni i niebieskiego, pochodzący z naturalnego środowiska, nadaje pomieszczeniu zdecydowanie innego wymiaru, tworząc wyjątkową trójwymiarową przestrzeń. Dzięki takiemu zabiegowi, każde niemal pomieszczenie zyska realne, choć tylko optyczne powiększenie przestrzenne. Tapeta ścienna, wykończona piaskiem (sand) ma atest higieniczny, jest odpowiednia dla alergików. Posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf. Fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym.

  • wykończenie drobny piasek -sand
  • gramatura ok. 350 g/m2,
  • grubość ok. 470 µm,
  • łatwość utrzymania tapety w czystości (zmywalność), 
  • wyrób posiada oznaczenie CE - potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta,
  • tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni),
  • klasyfikacja ogniowa wg EN 13501-1: B-s1, d0 
  • atest higieniczny
  • ilość elementów: 240x128 - dwa elementy; 240x265 - dwa elementy; 360x265 - trzy elementy; 480x265 - cztery elementy
Rozmiar Fototapety240 x 128 cm, 240 x 265 cm, 360 x 265 cm, 480 x 265 cm
TematNatura
Materiałwinylowa na flizelinie

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra