Fototapeta Gama DFV10 Londyn

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Numer katalogowy: DFV10

Stan: Nowy produkt

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

299,00 zł

Wymiar fototapety podany poniżej uwzględnia szerokość i wysokość.

Fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym.

  • wykończenie drobny piasek -sand
  • gramatura ok. 350 g/m2,
  • grubość ok. 470 µm,
  • łatwość utrzymania tapety w czystości (zmywalność), 
  • wyrób posiada oznaczenie CE - potwierdzenie zgodność wyrobu z odpowiednimi wymaganiami UE nałożonymi na producenta,
  • tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni),
  • klasyfikacja ogniowa wg EN 13501-1: B-s1, d0 
  • atest higieniczny
  • ilość elementów: 240x128 - dwa elementy; 240x265 - dwa elementy; 360x265 - trzy elementy; 480x265 - cztery elementy
Ciekawa czarno-biała fototapeta z motywem miejskim. Motyw miejski przedstawia Londyn. Tak właśnie wygląda idealna tapeta do pokoju wielbiciela podróży. Widok miasta sprawia ogromną radość. Zwłaszcza, gdy jest to miasto zagraniczne, znane, które się odwiedziło lub dopiero zamierza to zrobić. Rozpoznawalne obiekty miejskie z całego świata nigdy nie wychodzą z mody i wdzięcznie prezentują się na fototapetach. Pejzaże wielkich miast uwiecznione w różnych perspektywach i o rozmaitych porach roku sprawdzą się doskonale jako perfekcyjne tło zarówno do snucia wieczornych marzeń. Będą idealnym tłem dla spotkań biznesowych. Wielkomiejskie widoki nigdy się też nie nudzą.
Rozmiar Fototapety240 x 128 cm, 240 x 265 cm, 360 x 265 cm, 480 x 265 cm
TematBudynki, Miasta
Materiałwinylowa na flizelinie

Warunki Zwrotów i Wymiany Towaru


Produkt nie spełnia oczekiwań? ... a może kupiłeś zbyt dużą ilość?

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi lub nadasz ją w Paczkomacie. Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.


Nie wykorzystałeś wszystkich tapet?
Dajemy Tobie czas - 30 dni to wystarczający okres by zrobić nawet najbardziej wymagający remont. Co potem? W ciągu 3 dni pieniądze wrócą na rachunek bankowy, który wskażesz podczas wypełniania wniosku. To nigdy nie było takie proste!


Wymiana towaru na inny:
W każdej chwili możesz wymienić towar na nowy. Proces jest ten sam... wypełniasz formularz i czekasz na kuriera (lub nadajesz paczkę w Paczkomacie) - gdy kurier dostarczy nam przesyłkę - wyślemy Ci nowy towar. Całość nie zajmuje więcej niż 3 dni, a ty jesteś na bieżąco informowany o procesie realizacji wymiany. W tym celu skorzystaj z formularza.


Wszystkie warunki zwrotu i szczegółowe informacje dostępne w zakładce zwroty.

Góra