Fototapety

Ściana ze zdjęciem – świat z fototapety

Fototapety miały w swojej historii okresy wzlotów i padków. W PRL-u, w czasach późnego Gierka, a potem stanu wojennego były naprawdę kiczowatą ozdobą mieszkań. Dzisiaj, po dość długim czasie niebytu, wracają znowu do łask i święcą triumfy na salonach. Moda na fototapety wróciła i to naprawdę w wielkim stylu. Sprawdź, jaką ofertę ma dla Ciebie nasz sklep z tapetami i zachwyć się nowoczesną aranżacją, którą zapewnią Ci piękne i nowoczesne fototapety.


Modne i trwałe fototapety ścienne

Rynek oferuje wyjątkowo szeroki asortyment fototapet. Produkty są wykonane z różnych materiałów. Można więc do woli wybierać je spośród wielu dostępnych rodzajów. W naszym zbiorze znajdziesz nowoczesne fototapety z papieru, a także powlekane PCV. Są też i fototapety z lateksem, które zachwycają żywą kolorystyką i zróżnicowaniem motywów. Mamy również fototapety winylowe. Nasz sklep z tapetami poleca je w szczególności do łazienek i kuchni. Te fototapety łazienkowe są niezwykle gładkie i odporne na wilgoć. Najlepsze jakościowo są produkty, które mają dodatek włókien poliestrowych. Te fototapety ścienne są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, ale i elastyczne.
Znaleziono 3145 produktów.

Podkategorie

na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 3145 elementów

Z efektem fototapety 3D

Bardzo popularne są fototapety przestrzenne. Są to fototapety 3D. Wśród takich produktów jednym z ciekawszych jest fototapeta o strukturze prawdziwego obrazu olejnego, która stanie się oryginalną ozdobą każdego pomieszczenia. Jest idealna jako fototapeta do salonu – wnętrza reprezentacyjnego, w którym toczy się życie towarzyskie. Fototapety 3D mają wiele zalet. Przede wszystkim optycznie powiększają przestrzeń. Pasują więc do pomieszczeń o niewielkich rozmiarach. 

Kolorowo i wielotematycznie

Do wyboru jest pełna paleta barw i kompozycji. Fototapety ścienne kochają więc urokliwe pejzaże, kompozycje geometryczne, zdjęcia znanych miast i ogrodów, kwiatów i zwierząt. Są też fototapety w stylu retro i vintage, przedstawiające ciekawe desenie, imitujące kamienie czy drewniane panele. Do pokoju dziecięcego można kupić fototapety z motywem przedstawiającym bohaterów kreskówek. Są też fototapety bajki ze scenami zaczerpniętymi na przykład z filmowego świata Walta Disneya. Jeśli masz klub lub prowadzisz dyskotekę, wypróbuj świecące fototapety fluorescencyjne. Ten rodzaj tapet, by całkowicie spełniał swoją funkcję wymaga oświetlenia typu UV lub świetlówki. Ciekawą propozycją są fototapety w rozmiarze XXL oraz oryginalne fototapety na drzwi

Nowy świat

Nowoczesne fototapety nie są banalne i nudne. Żywe kolory, ciekawe motywy z detalami oddanymi z pieczołowitą szczegółowością, przenoszą nas w zupełnie inny świat. My kochamy modne fototapety, bo wiemy, że przy pomocy zdjęcia czy nawet niewielkiego obrazka umieszczonego na fragmencie ściany, można w 100% odmienić każde wnętrze, nadając mu niepowtarzalny klimat, sty i charakter. Fototapety 3D to obrazy, które tworzą zachwycające, niemal naturalna widoki z okna. Ozdobione nimi pomieszczenie nabierze prawdziwej głębi i zostanie podkreślony jego niebagatelny styl.

Góra