Tapeta do malowania Rauhfaser Triplex

Tapeta ścienna do malowania, biała, strukturalna. Struktura imituje gruby mur lub nieregularny surowy tynk.

 

LiveZilla Live Chat Software

Numer katalogowy: 2710013

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

35,90 zł

Blisko

Klasyczna okładzina Rauhfaser przekonuje do siebie pod każdym względem – również w zakresie ekologii. Dzięki przyjaznym środowisku surowcom, z których jest wykonana, nosi już od 25 lat znak niebieskiego anioła środowiska, a od 2006 roku również otrzymany po przeprowadzeniu bardzo surowych testów znak TÜV "Przystosowana dla alergików ".

  • Aktywnie oddychająca i regulująca poziom wilgotności
  • Wytrzymala
  • Dająca możliwość wielokrotnego malowania


Długość rolki to 25 metrów!

Wymiar rolki 53cm x 2500cm
Przeznaczenie pokojowe
Wzór jednokolorowe / tła
Występujące kolory biały
Rodzaj tapeta papierowa
Styl klasyczny
Do malowania tak
Faktura wypukła
Pasowanie wzoru dowolne

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra