Fototapeta Dimex 0010 Szary Manhattan

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN GRAY (MS-0010).

W szarej sepii Manhattan wygląda bardzo dostojnie. Fototapeta Nowy Jork to wyjątkowa tapeta ścienna do nowoczesnych wnętrz. 

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta miasto, fototapeta Nowy Jork, fototapeta szara, fototapeta wieżowce, fototapeta Manhattan

Emocjonalna elegancja Manhattanu

Fototapeta ścienna Dimex 0010 Szary Manhattan jest emocjonalną odpowiedzią na tę samą, bardziej znaną, ale kolorową projekcję. Barwna wersja fototapety Nowy Jork jest pogodną, słoneczną i bardzo radosną widokówką z jednego z najbardziej charakterystycznych miejsc w USA. Po co zatem pozbawiać ją i kolorów i beztroskiej atmosfery amerykańskiego snu o sukcesie? Odpowiedź tkwi w emocjach. Ta niezwykła, czarno-biała fototapeta miasto to propozycja dla osób, którym bogactwo barw i krzykliwość kolorów niekoniecznie zbudują pożądany nastrój. Czerń, biel i szarość proponują stonowany spokój, zamiast nachalnej aktywności oka i ucha. Pojawia się również dyskretna, emocjonalna elegancja i umiar. A Manhattan? Jest zawsze ten sam – dostojny, wyjątkowy. Jest też paradoksalnie za każdym razem inaczej widziany. Nowoczesne fototapety poleca nasz sklep z tapetami.

Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra