Fototapeta Dimex 0009 Widok Okna Manhattan

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN WINDOW VIEW (MS-0009).

Widok z okna na Manhattan – marzenie wielu, rzeczywistość nielicznych. Fototapeta ścienna miasta poleca się do biur, przestrzeni publicznych i wyjątkowych, nowoczesnych mieszkań.

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta miasta, fototapeta nowy jork, fototapeta Manhattan, fototapeta widok z okna

A za oknem… Manhattan

Fototapeta ścienna Dimex 0009 Widok Okna Manhattan to okno z niesamowitym widokiem na Manhattan. Ta fototapeta ścienna ma dodatkową głębię. Oglądana zza kratownicy typowo amerykańskiego okna, stylizowanego na wciąż modną postindustrialną manierę, nabiera nie tylko realnego wymiaru. Kojarzy się z negatywem starej kliszy, którą przegląda się mozolnie klatka po klatce i komponuje z tych pociętych fragmentów  pełny obraz. Któż z nas nie chciałby chociaż raz w życiu zakosztować takiej panoramy? Za sprawą unikalnej fototapety miasta możemy mieć ten widok na co dzień. Jest to idealna fototapeta do sypialni, salonu, jadalni, a nawet łazienki – wszędzie tam, skąd perspektywa światowego megapolis miła będzie zarówno oku jak i emocjom umysłu. Doskonały pomysł również na ozdobienie ściany w nowoczesnej przestrzeni biurowej i loftowej.

Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra