Fototapeta Dimex 0008 Żółte Taxi

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie YELLOW TAXI (MS-0008).

Zatłoczona ulica wielkiego miasta, żółte taksówki na pierwszym planie – odcięte i samotne… Fototapeta ścienna, która wjeżdża do pokoju, jako tapeta do salonu, sypialni lub biura.

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta żółte taksówki, fototapeta miasta, fototapeta nowy jork, fototapeta ulica

Żółte taksówki z Nowego Jorku

Żółte taksówki, to klasyczny kadr z ulic Nowego Jorku. Fototapeta ścienna Dimex 0008 Żółte Taxi przedstawia realistyczne ujęcie bez żadnych niedomówień, podtekstów i aluzji. To fototapeta miasta dla widza zrównoważonego, twardo stąpającego po ziemi i nie szukającego zbędnych ekscytacji. Pokazuje czarno-białą perspektywę typowej ulicy Nowego Jorku oraz samochodów przeciskających się w kanionie wieżowców. Ta tapeta pokojowa została zdominowana jednym z najbardziej charakterystycznych symboli tego miasta. Żółte taksówki są wszędzie. Wypełniają kadr zdecydowaną żółcią  barwy i byciem. Wydaje się, że perspektywa ulicy jest jedynie tłem dla podkreślenia ich obecności i roli w życiu miasta. To kolorowe ptaki w szarzyźnie betonowej dżungli. Potrafią odlecieć dokąd chcą, wraz z tymi, których zabiorą ze sobą. Idealna tapeta do salonu, łazienki czy sypialni. Optycznie powiększa pomieszczenie.

Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra