Fototapeta Dimex 0007 Taxi

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie TAXI (MS-0007).

Żółta taksówka to jeden z symboli Nowego Jorku. Fototapeta pokojowa żółta taksówka poleca się do nietuzinkowych, nowoczesnych wnętrz.

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta taksówka, fototapeta żółta taksówka, fototapeta miasta, fototapeta USA

Żółta taksówka w wielkim mieście

Fototapeta ścienna Dimex 0007 Taxi to uchwycony w biegu kadr z życia wielkiego, amerykańskiego miasta. Ale jest to kadr niezwykły, migawka z jego wielkomiejskiej dżungli, w której rytm życia wyznacza pośpiech i tempo. Widać to w rozmytym w szalonym pędzie tle ulicy, które zostało kontrastowo zestawione ze statycznym i wyostrzonym fragmentem pierwszego planu – tutaj jaskrawożółta taksówka – jeden z symboli komunikacji miejskiej i synonim ruchu i szybkości – stoi spokojnie, nie wykazując żadnych oznak pędu ku czemukolwiek. Jej kontur jest ostry, a sylwetka intensywną plamą koloru zdominowała spokojnie cały obraz. Tapeta miasto przedstawia więc odwróconą rzeczywistość, alegorię czegoś? Odpowiedzi, każdy poszuka na swój użytek… Sklep z tapetami poleca tapetę do nowoczesnych wnętrz.

Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra