Fototapeta Dimex 0006 Samolot

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie AIRPLANE (MS-0006).

Urokliwa czarno-biała fototapeta ścienna w stylu retro. Fototapeta miasto z widokiem z lotu ptaka na Nowy Jork i Manhattan. Na pierwszym planie lecący samolot – fototapeta samolot.

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta samolot, fototapeta retro z samolotem, fototapeta miasto, fototapeta Nowy Jork

Fototapeta z samolotem w stylu retro

Fototapeta pokojowa Dimex 0006 Samolot jest dość przewrotną propozycją modnej okleiny ściennej. Łączy nowoczesność i technikę z nostalgiczną nutą retro. I ta nuta wybija się na pierwszy plan. Fototapeta miasto to zdjęcie wieżowców Manhattanu, które są ujęte z perspektywy lotu samolotem nad dachami budynków. Lekko rozmyty pejzaż Nowego Jorku jest tylko tłem dla wyeksponowanego samolotu. Fototapeta ścienna jest stylizowana na czarno-białe fotografie z ubiegłego stulecia. Niewyraźna panorama Manhattanu mogła być więc uchwycona kilkadziesiąt lat temu. To wszystko tworzy szczególny, trochę senny, nostalgiczny klimat. I wreszcie samolot, jaki przedstawia ta unikalna fototapeta samolot: niewielki, dwusilnikowy turbo śmigłowiec wygląda też trochę jakby z innej epoki. Daleko mu jest do nowoczesnych odrzutowców i sportowych maszyn latających dzisiaj nad Nowym Jorkiem. Sklep z tapetami poleca produkt do nowoczesnych wnętrz z duszą.
Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra