Fototapeta Dimex 0005 Most Brookliński

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie BROOKLYN BRIDGE (MS-0005).

Fototapeta mosty to Most Brookliński – symbol Nowego Jorku. Produkt z rodzaju fototapety do salonu lub gabinetu.

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

Fototapeta most, fototapeta miasta, fototapeta Brooklyn, fototapeta Nowy Jork, Most Brookliński

Most Brookliński widziany od środka

Most Brookliński widziany od środka, uwikłany w pajęczynę swego olinowania, wygląda inaczej niż na większości znanych zdjęć. Fototapeta ścienna Dimex 0005 Most Brookliński przedstawia go, jak jakieś monstrum, które czyha na swoje ofiary, wabiąc je w pozornie otwarte przestrzenie, z których nie pozwoli wydostać się gęsta siatka zamykająca każdą drogę ucieczki. To jest wyjątkowe spojrzenie na miejsce, które jest w rzeczywistości bardzo przyjazne ludziom. Łączy najważniejsze części Nowego Jorku i sprawia, że mieszkańcy tej metropolii identyfikują się z każdą z wysp o wspólnej nazwie Nowy Jork. A zatem jest tutaj zawarta przekora? Chęć żonglerki paradoksem? A może chodzi o odbrązowienie na ogół tak monumentalnie prezentowanego symbolu miasta? Fototapeta ścienna Dimex 0005 Most Brookliński jest więc wyjątkową ozdobą. Sklep z tapetami poleca produkt do salonu, jadalni, biura, gabinetu.

Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra