Fototapeta Dimex 0004 Nowy Jork

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie NEW YORK CITY (MS-0004).

No to w drogę! Żółta taksówka, Most Brookliński i Manhattan – Nowy Jork w pigułce przedstawia fototapeta pokojowa od Dimex, którą poleca nasz sklep z tapetami.

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta miasta, fototapeta most, fototapeta taksówka, żółta taksówka, Nowy Jork, Manhattan

Nowy Jork utkany z symboli

Fototapeta ścienna Dimex 0004 Nowy Jork pokazuje tę jedną z najbardziej znanych amerykańskich metropolii z perspektywy legendarnej, czerwonej kolejki linowej wożącej pasażerów na Roosevelt Island? Roosevelt Island Tramway łączy Manhattan z Queens biegnąc wzdłuż Mostu Brooklińskiego i pozwala zobaczyć Nowy Jork z góry. Propozycja spojrzenia z tej perspektywy ma swój wyjątkowy charakter, podobnie jak chwila uchwycona na fototapecie miasta od Dimex. Podczas czterominutowego przejazdu kolejki obiektyw uchwycił moment niezwykły: żółtą taksówkę, która samotnie mknie po teraz pustym, a zwykle zatłoczonym do granic przepustowości Moście Brooklińskim. Wyjątkowy widok Mostu Brooklińskiego poleca nasz sklep z tapetami jako motyw tapety do salonu lub jadalni.

 

Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra