Fototapeta Miasta, Miasto, Nowy Jork, Fototapeta Miasta w Nocy, Dimex 0003 Manhattan Nocą

Fototapeta Manhattan Nocą

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN AT NIGHT (MS-0003).

Widok na roziskrzony tysiącem świateł magiczny Manhattan – koi zmysły, pobudza do marzeń… Fototapeta do salonu? Fototapeta do sypialni, a może do pokoju młodzieżowego lub łazienki?

Numer katalogowy: AR-5520

Stan: Nowy produkt

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta miasto nocą, fototapeta Manhattan w nocy, fototapeta Nowy Jork, fototapeta budynki

Urok nocnego Manhattanu

Manhattan nocą, to widok niezwykły. Rozpasana feeria kolorowych świateł tworzy poświatę, która niczym łuna opada na wody rzeki Hudson i odbita od nich rozmytym hologramem strzela ku niebu. Niezliczone, punktowe światełka wieżowców zamieniają nocny Manhattan w gigantyczną choinkę wypełniającą sobą całą miejską przestrzeń. Ale to jeszcze nie koniec świątecznych dekoracji, które przedstawia fototapeta miasta Dimex 0003 Manhattan Nocą. Rzeka ma tu swoje do powiedzenia: przetwarza to światło w fantazyjne i nieskrępowane żadnymi regułami pociągnięcia pędzla szalonego malarza, któremu barwy wymknęły się spod kontroli. To pejzaż niezwyczajny, malowany oddechem nocnej metropolii, która w nocy nigdy nie zasypia. Wspaniałe okno poleca się jako fototapeta do sypialni, salonu lub gabinetu.

Rozmiar Fototapety375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
TematMiasta
Materiałflizelina 150g
Ilość elementów2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru

Zwrot towaru

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PROFIT - Jarosław Balcerzak, ul. Akacjowa 16, 64-730 Wieleń, (tel. 66 999 7070, email: info@tapety.org) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot za darmo z Paczkomatem!

W trosce o wasz komfort i wygodę udostępniamy możliwość skorzystania z platformy SzybkieZwroty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj i odeślesz paczkę za pomocą Paczkomatów - to wszystko bez ponoszenia opłat za dostawę.

Skorzystanie z powyższej formy dostawy zwrotu nie jest obowiązkowe i nie jest równoznaczne z całym procesem odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce zwroty.

Góra