Fototapeta Dimex 0002 Nowy Jork

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie NEW YORK (MS-0002).

Zachodzące słońce, rzeka Hudson i Manhattan – romantyczny, choć przekornie groźny widok z fototapety do salonu lub łazienki poleca nasz sklep z tapetami.

LiveZilla Live Chat Software

Stan: Nowy produkt

Cena
(brutto)

240,00 zł

Blisko
fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta miasta, fototapeta Nowy Jork, fototapeta zachód słońca, fototapeta most

Zachwycający Nowy Jork

Fototapeta ścienna Dimex 0002 Nowy Jork potwierdza, że ta amerykańska metropolia potrafi zachwycać w każdym wydaniu. Zachodzące słońce, rzeka Hudson i Manhattan, czy może być bardziej romantyczny widok? Zachód słońca z fototapety miasta marki Dimex przyciąga oko jak magnes. A nieodłączny Most Brookliński – symbol Nowego Jorku - w każdej odsłonie trzyma swoje miasto w ryzach. Ta panorama jest odrobinę mroczna, niczym kadr z filmu grozy lub katastroficznego obrazu. Zdaje się zwiastować nadciągający kataklizm, buduje napięcie i nastrój wyczekiwania na nieuniknione. A jednak to ujęcie ma w sobie niezwykły urok i piękno, które wcale nie musi być cukierkowo słodkie. Pokazane jest piękno grozy przyrody, grozy żywiołów, nad którymi człowiek nie potrafi jeszcze do końca zapanować. Budzi wprawdzie strach, ale i fascynuje. Świetna fototapeta do salonu lub łazienki.

Rozmiar Fototapety 375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
Temat Miasta
Materiał flizelina 150g
Ilość elementów 2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Opinie o produkcie TrustedShops

Góra