Fototapeta Dimex 0003 Manhattan Nocą

Nadaj pokojowi nowego wyglądu dzięki fototapecie MANHATTAN AT NIGHT (MS-0003).

Widok na roziskrzony tysiącem świateł magiczny Manhattan – koi zmysły, pobudza do marzeń… Fototapeta do salonu? Fototapeta do sypialni, a może do pokoju młodzieżowego lub łazienki?

Zadaj Pytanie
close

Zadaj Pytanie

Odśwież kod

 

Stan: Nowy produkt

Czas do najbliższej wysyłki:

Cena
(brutto)

216,00 zł

-10 %

240,00 zł

fototapeta wg. wymiarów
Zalety fototapety:
  • wysokiej jakości materiał o gramaturze 150g / m2 - idealna grubość
  • gładkie i matowe wykończenie
  • jakość druku cyfrowego
  • łatwa aplikacja na ścianę
  • wysoka przepuszczalność powietrza i przepuszczalność pary wodnej
  • antyalergiczny, bezwonny
  • dostępny w kilku rozmiarach (patrz galeria zdjęć)
  • klej w zestawie

fototapeta miasto nocą, fototapeta Manhattan w nocy, fototapeta Nowy Jork, fototapeta budynki

Urok nocnego Manhattanu

Manhattan nocą, to widok niezwykły. Rozpasana feeria kolorowych świateł tworzy poświatę, która niczym łuna opada na wody rzeki Hudson i odbita od nich rozmytym hologramem strzela ku niebu. Niezliczone, punktowe światełka wieżowców zamieniają nocny Manhattan w gigantyczną choinkę wypełniającą sobą całą miejską przestrzeń. Ale to jeszcze nie koniec świątecznych dekoracji, które przedstawia fototapeta miasta Dimex 0003 Manhattan Nocą. Rzeka ma tu swoje do powiedzenia: przetwarza to światło w fantazyjne i nieskrępowane żadnymi regułami pociągnięcia pędzla szalonego malarza, któremu barwy wymknęły się spod kontroli. To pejzaż niezwyczajny, malowany oddechem nocnej metropolii, która w nocy nigdy nie zasypia. Wspaniałe okno poleca się jako fototapeta do sypialni, salonu lub gabinetu.

Rozmiar Fototapety375 x 250 cm, 225 x 250 cm, 150 x 250 cm
TematMiasta
Materiałflizelina 150g
Ilość elementów2, 5, 3

Warunki Zwrotów Towaru


Zwrot towaru do 30 dni roboczych!

Szanowni Klienci, w trosce o komfort waszych zakupów uruchomiliśmy specjalny program, który pozwoli wam szybko i prosto przejść przez etap zwrotu towaru. Wystaczy, że wypełnisz formularz zwrotu online, poczekasz na naszą akceptację i oddasz spakowaną przesyłkę kurierowi (lub nadasz ją w Paczkomacie). Manager Zwrotu dostępny jest tutaj.

Nie musisz nic opłacać!

Współpracując z firmą Inpost mamy możliwość udostępnić Państwu system SzybkieZwroty.pl dzięki któremu odeślesz zwracane produkty nadając je szybko i prosto w Paczkomacie. Wystarczy, że na kartonie napiszesz kod, który otrzymasz w wiadomości e-mail, a spakowaną paczkę umieścisz w Paczkomacie. Cały proces zajmuje chwilkę a ty nie musisz fatygować się w opłacanie przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotów, prawa i informacje znajdują się w zakładce zwroty.

Góra