O nas - Tapety.org
Enter here your message to your customers

Sklep internetowy Tapety.org

Tapety.org to sklep internetowy z tapetami, fototapetami, ozdobami na ścianę oraz akcesoriami do tapetowania. Dobrane marki i produkty pochodzą od czołowych producentów Europejskich: AS Creation, PS International, Ugepa, Erismann, Marburg i Grandeco. Kupując w naszym sklepie mają Państwo pewność, że otrzymają produkty z najwyższej jakości wykonania.

Głównym celem naszej działalności jest odświeżenie rynku tapet. Produkty, które można u nas znaleźć, pochodzą od najnowszych kolekcji producentów i pojawiają się również poza granicami naszego kraju. 

Włożyliśmy wiele trudu i wysiłku by zbudować sklep przyjazny dla klienta. Sklep jest responsywny, mogą Państwo dokonywać zakupów zarówno na telefonach, tabletach i komputerach. Asortyment został podzielony na wiele kategorii i cech ułatwiających wyszukanie i filtrowanie produktów. 

Nasz zespół ekspertów w razie wątpliwości podzieli się z Państwem swoją wiedzą. Do dyspozycji klienta posiadamy specjalny numer telefonu oraz czat online dostępny przez cały dzień.

Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo dokonywanych zakupów. Dzięki współpracy z firmą Tpay, gwarantujemy pewność dokonywanych płatności. Stosujemy się do najnowszych przepisów o Ochronie Danych Osobowych. Ponadto nasz sklep zawiera Certyfikat SSL, który sprawia, że Państwa dane są zaszyfrowane i w pełni bezpieczne.

Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę twoich zakupów. 


Właścicielem serwisu jest:

PROFIT Jarosław Balcerzak

Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.

7632124177
REGON: 380459103

z Siedzibą w:
ul. Akacjowa 16
64-730 Wieleń


Kontakt:
e-mail: info@tapety.org
tel. (+48) 799 399 376 (Infolinia)
tel. (+48) 66 999 7070 (biuro)


Góra