Samodzielna metamorfoza kuchni - jak ją przeprowadzić? - Tapety.org
Enter here your message to your customers

Samodzielna metamorfoza kuchni - jak ją przeprowadzić?

Dnia: poniedziałek, styczeń 27, 2020 Komentarzy: 0

Mogłoby się wydawać, że remont kuchni to ogromny wydatek i spore, czasochłonne wyzwanie. Tymczasem okazuje się, że istnieją sprytne sposoby, aby odmienić to pomieszczenie w sposób o wiele łatwiejszy; wystarczy zainteresować się foliami samoprzylepnymi, fototapetami i poznać kilka sztuczek. Jeśli interesuje Cię ten temat, zapraszamy do lektury!

Kiedy powiem sobie dość

Kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To tam szykujemy i spożywamy posiłki, zatem spotykamy się z członkami rodziny i pielęgnujemy z nimi więzi, wymieniając się relacjami z codziennych zdarzeń. Z tego powodu kuchnia powinna być dobrze wyposażona i zorganizowana, a także ładna i miła dla oka, abyśmy chcieli z przyjemnością w niej przebywać. Niestety, nie zawsze tak jest; ponieważ remonty zawsze generują ogromne koszty i pochłaniają mnóstwo czasu, nie każdy może sobie pozwolić na urządzenie jej tak, jak sobie wymarzył.

Na całe szczęście można wybrnąć z tej sytuacji! Okazuje się, że za pomocą specjalnych, naklejanych folii, wymiany uchwytów i kilku innych sztuczek można łatwo i stosunkowo niedrogo odnowić swoją kuchnię, aby stała się przyjazna i estetyczna. Dlatego, jeśli i Ty masz dość obecnego wyglądu swojego miejsca do gotowania, poczytaj, jakie porady przygotowali nasi specjaliści!


Metamorfoza bez trudu - jak to zrobić?

Oto sprytne sposoby, które polecamy - z pewnością osiągniesz dzięki nim dobry efekt, a jednocześnie nie wymagają ogromnego nakładu pracy:

  • Zmień tapetę lub połóż fototapetę - to bardzo szybki, a jednocześnie skuteczny sposób, aby odmienić wygląd pomieszczenia. Możesz postawić na wzór imitujący płytki, na przykład popularna tapeta o nazwie AS Creation 60772-0 Dekora Natur 6.
  • Oklej fronty szafek - nie musisz kupować nowych, wystarczy, że użyjesz folii samoprzylepnych, a zabudowa kuchni będzie wyglądała jak nowa! Sprawdź produkty imitujące drewno jak na przykład folia samoprzylepna Patifix 3236.
  • Wymień uchwyty do szafek - możesz je znaleźć w każdym sklepie remontowo-budowlanym, a wzorów i kolorów do wyboru jest co niemiara! Ten mały szczegół sprawi, że zyskasz zupełnie nowy mebel.
  • Pomaluj kafelki - na rynku istnieją farby, którymi można zmienić kolor kafelek (zarówno na ścianie, jak i na podłodze). To rozwiązanie jest o wiele tańsze od skucia i położenia płytek na nowo, a przemiana będzie trwała jedynie dwie-trzy doby.
  • Uwierz w siłę dodatków - za pomocą nowych firan, podkładek, dywaników, czy zastawy stołowej również można odmienić ogólne wrażenie, jakie robi pomieszczenie. Baw się nimi, a zobaczysz niezłe efekty!


TAPETA AS CREATION 60772-0 DEKORA NATUR 6


Co jeszcze warto brać pod uwagę?

Wybierając fototapetę lub tapetę do kuchni, pamiętaj o tym, aby wybrać zmywalną i odporna na działanie wilgoci; w innym wypadku szybko będzie Cię czekała powtórka z remontowej rozrywki. Najlepsze będą modele robione z winylu lub na fizelinie, jak chociażby tapeta o pięknym wzorze AS Creation 30647-4 Romantica 3 - zdecydowanie warto rozważyć jej zakup. Ponadto, inwestycja w tapetę lepszego rodzaju szczególnie sprawdzi się rodzinom, które mają małe dzieci; kreatywni milusińscy nie zniszczą ich zbyt szybko.

Wszystkie podobne modele znajdziesz w sklepie internetowym tapety.org - w razie jakichkolwiek wątpliwości nasze centrum pomocy udzieli Ci stosownych porad.TAPETA AS CREATION 30647-4 ROMANTICA 3Komentarze

Zostaw swój komentarz

Góra