RASCH TEXTIL

RASCH TEXTIL 

Znaleziono 220 produktów.

Podkategorie

na stronie

Tapeta ścienna w motyw kwiatowy to tapeta w kwiaty. Brązowo-beżowe kolory idealnie wpasują się w klasyczny trend tapety do salonu.

41,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, w kolorze fuksji. Faktura wypukła. Tapeta do pokoju dziecięcego i odważnego salonu.

37,90 zł

Tapeta ścienna do malowania. Tapeta biała cegła o wzorze muru z cegieł. Faktura wypukła tworzy efekt tapety 3D.

42,90 zł

Tapeta ścienna we wzór geometryczny – bryły o podstawie kwadratu. Modna kolorystyka – biel, czarny, szary. Tapeta we wzory geometryczne z efektem 3D.

52,00 zł

Tapeta ścienna o ciągłym wzorze marokańskiej koniczyny. Koniczyna marokańska, kolory szarości z połyskującym delikatnym srebrem, faktura wypukła.

48,90 zł

Tapeta ścienna imitująca biały mur z bielonej cegły to tapeta biała cegła. Widoczny efekt 3D.

23,00 zł

Tapeta ścienna do pokoju dla dziewczyn, do salonu. Kolory – beżowy, wielokolorowy motyw kwiatowy. Tapeta w kwiaty. Tapeta ścienna wzorzysta, kwiatowa to tapeta w kwiaty. Króluje tu symetrycznie ułożony kalejdoskopowy, kolorowy wzór kwiatowy.

59,90 zł

Tapeta ścienna w motyw miejski – Londyn, Anglia. Tapeta idealna dla chłopaka – nowoczesne stemple na murze z białej cegły.

24,00 zł

Tapeta ścienna przedstawia kompozycję kolorowych ziół i przypraw ułożonych na kamiennym szaro-białym naturalnym blacie, idealna jako produkt tapety kuchenne.

62,00 zł

Tapeta ścienna w ziarna kawy w różnych, ciepłych odcieniach brązu. Produkt tapety kuchenne, idealnie pasuje do kawiarni.

57,00 zł

Tapeta ścienna w ornamentowym wzorze to klasyka elegancji. Nowoczesne tapety do salonu w modnych kolorach szarego i czarnego.

76,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa. Ma klasyczną wypukłą fakturę. Przypomina strukturę tkaniny o delikatnym splocie włókna. Jasno-szara z delikatnie ciemniejszymi prążkami.

76,00 zł

Tapeta ścienna w modny wzór miejskich wieżowców. Styl młodzieżowy, industrialny. Modne kolory - szary, srebrny, czarny, popielaty.

76,00 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 220 elementów

Góra