PS INTERNATIONAL

PS INTERNATIONAL 

Znaleziono 439 produktów.

Podkategorie

na stronie

Tapeta ścienna jednokolorowa w modnym odcieniu szarości. Faktura jest gładka, chociaż delikatny rysunek przypomina tkaninę.

45,90 zł

Modna tapeta ścienna w białe grochy na szarym tle. Faktura wypukła. Tapeta ścienna w grochy – stylowe białe grochy na szarym tle z cyklu tapety do pokoju dziecięcego.

41,90 zł

Tapeta ścienna imitująca mur z szarych, kamiennych cegieł. Naturalna tapeta kamień do loftów, styl naturalny, nowoczesny.

43,90 zł

Tapeta ścienna imitująca naturalny, brązowy kamień rozdzielony szarą fugą. Tapeta kamień pokryje drobne nierówności ścian.

37,50 zł

Tapeta ścienna, jednokolorowa, elegancka w kolorze modnego popielu. Chropowata faktura, wzór przypomina tkaninę lub malarskie płótno grubo tkane.

27,60 zł

Tapeta ścienna stylowa to tapeta w pasy. Delikatne paski w odcieniu ciepłego beżu – idealne tapety pokojowe.

39,90 zł

Tapeta ścienna imitująca kamienie, kamienny mur. Nowoczesna, naturalna szara kolorystyka i dokładne odwzorowanie detali to tapeta kamień.

25,90 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, biała. Doskonałe tło dla innych tapet z kolekcji. Struktura grubo plecionej tkaniny.

39,50 zł 43,50 zł

Tapeta ścienna w klasyczny wzór wypukłych, poszarpanych kwadratów, które są obsypane brokatem. Kwadraty w szarym i białym kolorze jako tapeta wzory geometryczne.

33,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa w odcieniu ciepłego piasku. Jednokolorowe nowoczesne tapety pokojowe to klasyczne tło dla tapet z tej samej serii.

44,20 zł

Tapeta ścienna, tapeta w kwiaty na szarym tle to pyłki dmuchawców (lekko pozłacanych) rozrzuconych na wietrze. Kolory: szary, różowy, żółty.

45,90 zł

Tapeta ścienna z realistycznym efektem kamienia naturalnego w różnych odcieniach brązu i szarego. Tapeta kamień z efektem tapety 3D.

43,90 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, biała, awangardowa. Tapeta z brokatem o gładkiej fakturze.

45,90 zł

Tapeta ścienna ubrana w motyw muru, na którym królują kolorowe neony. Chropowata faktura, kolory: szary, wielobarwne. Idealna tapeta do pokoju dziecięcego. Tapeta ścienna również propozycją tapety do młodzieżowego. 

29,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, zielona w delikatny wzór sieci drobnych kwadracików. Faktura gładka. Tapeta nowoczesna

44,20 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 439 elementów

Góra