MARBURG

MARBURG 

Znaleziono 71 produktów.

Podkategorie

na stronie

Tapeta ścienna imitująca mur z jasnej cegły. Tapeta cegła w kolorach szarym i białym idealnie pasuje do stylu industrialnego.

36,40 zł 38,00 zł

Tapeta ścienna z motywem roślinnym jawi się jak ozdobna trawa rozwiana na wietrze. Tapeta z brokatem w kolorach beżowym, brązowym, złotym.

68,90 zł

Tapeta ścienna w klasyczny wzór ornamentowy wijących się roślin. Tapety pokojowe ozdobne w stylu retro. Dominujący kolor to beżowy, brązowy, złoty.

62,90 zł

Tapeta we wzór nieregularnej siatki. Tapeta we wzory geometryczne w kolorach beżowym, brązowym i metalicznego złota.

62,90 zł

Tapeta ścienna o wzorze poziomych pasków, przypomina skórzaną, postarzaną tapicerkę. Tapeta w pasy w kolorze ciepłego brązu, złota i beżu.

66,90 zł

Tapeta ścienna elegancka we wzór geometryczny. Spłaszczone okręgi niby ławice ryb to tapeta wzory geometryczne w modnych, odważnych kolorach brązowym, złotym, czarnym, grafitowym.

82,00 zł

Tapeta ścienna we wzór abstrakcyjny. Ciepła kolorystyka tonacji beżowej, srebrnej i białej. Wijące się pasy rozczesane grubym grzebieniem na tle przypominającym kamień.

39,90 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, elegancka, beżowa. Delikatny wzór przypomina nierówną powierzchnię naturalnego kamienia.

45,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa – połączenie nowoczesności z klasyczną elegancją, ciepłego beżu z delikatnym połyskiem. Faktura wypukła.

59,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna we wzór abstrakcyjny, trochę zniekształconych kółek. Ciemne brązowe tło z jaśniejszymi figurami. 

39,00 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 71 elementów

Góra