KLEJE DO TAPETOWANIA

Kleje do tapetowania jakich szukasz

Kiedy została podjęta decyzja, jaki rodzaj wymarzonej tapety zagości na ścianach, rolki z tapetą są już w koszyku, czas na wybór kleju do tapet. Wbrew pozorom wybór ten może okazać się równie trudny jak wybór wzoru tapety do sypialni, szczególnie dla laika rozpoczynającego dopiero przygodę z tapetowaniem. Wśród oferowanych produktów są kleje szybko schnące, łatwe w aplikacji, wydajne, w małych i większych opakowaniach. Na co zwrócić uwagę i jak wybrać odpowiednie kleje do tapetowania?

KLEJE DO TAPETOWANIA 

Znaleziono 12 produktów.

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

38,00 zł

Klej do tapet z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic oraz substancji obniżającej pryskanie kleju podczas nanoszenia wałkiem malarskim.

24,90 zł

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

9,90 zł

Z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic, odporny na działanie wapna i cementu, nadaje się do stosowania na świeżym oraz suchym tynku.

22,90 zł
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów


Jaka tapeta, taki klej

Wybór kleju do tapetowania jest w dużej mierze uzależniony od rodzaju wybranej tapety. Innego kleju wymagają ciężkie tapety dekoracyjne, innego lekkie tapety papierowe. Zasada jest taka, że im grubsza jest tapeta, tym gęstszy klej do łączenia jest konieczny.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kleje do tapetowania okładzin winylowych ( gęsta konsystencja, dobrana odpowiednia do grubości tapety), do tapet papierowych (lżejsze i wymagające rzadszej konsystencji), lateksowych (w tym fototapet), fizelinowych (tu klej nakładany jest na ścianę, a nie na tapetę, dlatego jest gęsty i nie wymaga rozcieńczania wodą) oraz do tapet z włókna szklanego.

Warto zwrócić uwagę na zalecenia producenta wybranej tapety. Wybrać metodę nanoszenia kleju, który nam bardziej odpowiada (za pomocą wałka malarskiego, a może pędzla?). Dobrze dobrane kleje do tapetowania umożliwią sprawna pracę, delikatne korekty w trakcie wyklejania i przede wszystkim trwałość w codziennym funkcjonowaniu.

Góra