Producent tapet PS INTERNATIONAL - Tapety.org

Lista produktów producenta PS International

Założona w 1879 roku w Niemczech fabryka P+S International to obecnie jeden z największych producentów tapet na świecie. Doskonała jakośći i innowacyjność wzornictwa sprawia, że produkty firmy są wybierane przez konsumentów na całym świecie.

Tniemy Ceny

Tapeta ścienna w kolorowe kwiaty. Tapeta w kwiaty to tapeta w rośliny – elegancka, romantyczna, naturalna. Idealna dla dziewczyn i jako tapeta do sypialni.

-30%

Tniemy Ceny

Tapeta ścienna jednokolorowa, brązowa to tapeta elegancka i nowoczesna. Delikatna kratka sugeruje rysunek grubego płótna.

Tapeta ścienna we wzór geometryczny. Tapeta wzór geometryczny w nowoczesnej stylistyce, modnych kolorach – beżu, popielu i szarości.

Tapeta ścienna w abstrakcyjno-geometryczny wzór, nowoczesna tapeta do każdego pomieszczenia. Tapeta wzory geometryczne w kolorach bieli, popielatym, czarnym.

Tapeta ścienna abstrakcyjna w paski. W kolorach - szarym, srebrnym, białym. Tapeta w pasy – wypukła faktura.

Tapeta ścienna stylowa to tapeta w pasy. Delikatne paski w odcieniu ciepłego beżu – idealne tapety pokojowe.

Tapeta ścienna jednokolorowa, biała, awangardowa. Tapeta z brokatem o gładkiej fakturze.

Tniemy Ceny

Tapeta ścienna w wirujące koła – białe, brązowe, pomarańczowe. Wzór abstrakcyjny, tapeta uniwersalna – do pokoju dziecięcego, tapeta do salonu.

Modna tapeta ścienna w białe grochy na szarym tle. Faktura wypukła. Tapeta ścienna w grochy – stylowe białe grochy na szarym tle z cyklu tapety do pokoju dziecięcego.

Tniemy Ceny
Wyświetlono 1 - 88 z 88 elementów

Góra