Lista produktów producenta Rasch Textil

RASCH TEXTIL to marka najwyższej jakości pokryć ściennych i tkanin na całym świecie. Są one skomponowane za pomocą szerokiej gamy różnych materiałów nadających wersji końcowej niepowtarzalny wygląd i styl. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości przędze i włókna tj: bawełna, len, wełna, jedwab, wiskoza i poliester.

na stronie

Tapeta ścienna do loftu to tapeta kamień szary z wyjątkowym efektem tapety 3d, który podkreśla wypukła powierzchnia. Tapeta papierowa do salonu, sypialni i jadalni, do wnętrz minimalistycznych.

32,60 zł

Fotorealistyczna gładka tapeta kamień to tapeta szara cegła, która z równą siłą ozdobi mieszkanie w bloku oraz postindustrialny loft. Ukryje z łatwością drobne niedoskonałości ścian.

64,00 zł

Elegancka tapeta jednokolorowa szara to wyjątkowa tapeta tło. Nowoczesny produkt, który wpisuje się we wszystkie style. Idealna do wnętrz klasycznych jak i do awangardowych loftów – tapeta szary kamień.

28,30 zł

Modna tapeta to tapeta w paski szare i białe. Nowoczesna, elegancka tapeta do salonu, sypialni i jadalni. Klasyczne pasy w nowoczesnym wydaniu podkreślą wyjątkowy styl wnętrza.

32,60 zł

Tapeta na ścianę 3d w wachlarze to wzór intrygujący, niepokojący i bardzo nowoczesny. Idealna do wnętrz awangardowych, które nie boją się niebanalnych tapet pokojowych.

30,90 zł

Nowoczesna tapeta ornament to wyjątkowa tapeta w kwiaty niebieskie na białym tle. Awangardowe ujęcie ornamentu w postaci wesołych folklorystycznych wycinanek.

57,90 zł 61,90 zł

Tapeta w kwiaty to tapeta roślinna w wirujące kwiaty szare, srebrne i białe. Tapeta nowoczesna o wypukłej fakturze z bardzo ciekawym efektem tapety 3d.

62,90 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 176 elementów

Góra