TRENDY 2019 

Znaleziono 143 produktów.
na stronie

Zgrzebne płótno na ścianie wyjątkowo ozdobi wnętrze w modnym stylu Eko. Zielona tapeta tło, której jedyną ozdobą jest nieregularna, chropowata struktura przypominająca splot naturalnych lnianych przędzy.

49,00 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca naturalne, malowane deski w stylu New England. Tapeta deski w kolorach szarym, beżowym, niebieskim, brązowym to również tapeta w pasy. Nowoczesna, gładka tapeta w pasy imitująca białe, naturalne deski. Tapeta ścienna w stylu skandynawskim, loftowym.

49,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna idealna dla żeglarza, surfera, człowieka morza. Tapeta deski, tapeta w pasy wielokolorowe z przewagą barwy szarej, niebieskiej, zielonej.

50,00 zł

Malarskie ujęcie egzotycznej tematyki palmowych liści. Tapeta ścienna w liście to unikalna, awangardowa tapeta drzewa. Idealna tapeta pokojowa do naturalnie urządzonego wnętrza.

55,00 zł

Tapeta jednokolorowa to tapeta tło. Tkaninowa okleina ścienna w kolorze ciepłego beżu pasuje do każdego pomieszczenia i stylu. Nowoczesna tapeta ścienna w trendzie Eko.

49,00 zł

Tapety ozdobne są wyjątkowe. Tapeta szara też może być ozdobna, ponieważ jest to wyjątkowa tapeta z brokatem, gdzie lekki połysk srebrnych drobinek nadaje jej szyku i blasku.

51,00 zł

Tapeta tło dla klasycznych mebli to tapeta jednokolorowa beżowa. Jej jedyną ozdobą jest chropowata faktura, która imituje naturalny kamień. Nowoczesna tapeta kamień.

53,00 zł

Chropowata tapeta jednokolorowa to uniwersalna tapeta tło i tapeta kamień lub beton. Idealna propozycja do wnętrz w stylu nowoczesnych loftów. Elegancka, szara tapeta.

53,00 zł

Wyjątkowy styl glamour podkreśli tapeta ornament w kolorach czarnym, szarym. Tapeta w kwiaty przyprószona modnym brokatem. Połyskująca w słońcu tapeta z brokatem.

46,00 zł

Ekskluzywne tapety wyróżnia ich wyjątkowość. Tapeta ścienna imitująca szary tynk to tapeta w stylu industrialnym. Ozdobą są delikatne złocenia i chropowata faktura.

48,00 zł

Nowoczesna i modna tapeta ścienna. Tapeta w pasy wielokolorowe. Gładka tapeta w pasy to również tapeta deski w kolorze białym i beżowym. Styl skandynawski, loftowy, minimalistyczny.

48,00 zł

Srebno-biały pleciony pancerz lub techno rattan to oryginalna tapeta ścienna od AS Creation. Nowoczesne tapety to tapety ozdobne, które mają wyszukane, unikalne wzory.

51,00 zł

Tapeta ścienna w starą cegłę 3D, szara cegła, biała cegła, tapeta cegła 3D, cegła realistyczna, mur 3D, szary mur, biały mur. Tapeta prawdziwa cegła.

43,00 zł 47,00 zł

Tapeta do loftu to ozdobna tapeta kamień. Tło ścienne z surowego betonu z ekstrawaganckim, złotym zdobieniem będzie idealną ozdobą wnętrza minimalistycznego w stylu loftu. 

48,00 zł

Tapeta drzewa to imitacja drewna zamknięta w formie, jaką ma tapeta wzory geometryczne. Figury zostały oddzielone delikatnym, nowoczesnym złoceniem. Tapeta ścienna w kolorach szarym i złotym.

62,00 zł

Tapeta ornament do klasycznych wnętrz. Nowoczesna tapeta we ornamentowy wzór w kolorach szarym i srebrnym – w stylu glamour. Ozdobna tapeta ścienna do salonu i sypialni.

46,00 zł

Tapeta 5396-10: 1005cm x 53cmTapeta 5396-01: 2500cm x 106cm Tapeta pleciona wiklina to tapeta wzory geometryczne. Biała tapeta 3d o chropowatej fakturze. Idealna tapeta do salonu, do sypialni.

33,00 zł 38,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna o chropowatej, naturalnej płóciennej fakturze. Beżowa tapeta tło to tapeta ozdobna jednokolorowa. Tapeta pokojowa do salonu, sypialni i jadalni.

57,00 zł

Mozaikowa tapeta ścienna w kolorowe liście o wypukłej fakturze to swoista tapeta drzewa i zarazem tapeta w kwiaty. Tapeta liściasta idealnie podkreśli awangardowy styl wnętrza.

74,00 zł

Delikatna, romantyczna i bardzo kobieca tapeta w kwiaty. Drobne, niebieskie, urokliwe kwiatki tworzą wiosenną, świeżą łąkę ożywiając  dekorację każdego wnętrza. Z cyklu tapety dla dziewczyn.

55,00 zł

Tapeta ścienna w starą cegłę 3D, czerwona cegła, brązowa cegła, tapeta cegła 3D, cegła realistyczna, mur 3D, czerwony mur, brązowy mur. Tapeta prawdziwa cegła.

50,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 143 elementów

Góra