Lista produktów producenta AS Creation

A.S. Création jest jednym z wiodących europejskich producentów tapet. Każdego roku produkują ponad 6 000 różnych tapet i bordiur z wszelkich dostępnych materiałów i do pomieszczeń każdego rodzaju. Ponad 80 modnych kolekcji odzwierciedla najnowsze trendy w tapetach - od zwykłych tapet, aż po fototapety.

na stronie

Elegancka tapeta ścienna w modną kratę to wyjątkowa tapeta wzory geometryczne w kwadraty. Ciekawa tapeta do salonu i sypialni. Stylowa szachownica biało-szara to wzór, jaki mają tapety ścienne nowoczesne.

57,00 zł

Różowa tapeta w szkocką kratę. Duże kwadraty w słodkich różowych barwach to idealna dla dziewczyny tapeta wzory geometryczne. Modna tapeta ścienna do pokoju dziecka w stylu młodzieżowym. Szachownica różowa to wzór, jaki mają tapety dla dziewczyn.

57,00 zł

Kolorowa tapeta w modną kratę to tapeta wzory geometryczne. Idealna tapeta ścienna do salonu i do sypialni. Wesoła szachownica niebiesko-beżowa to wzór tapety do pokoju dziecięcego.

57,00 zł

Ozdobna tapeta w kratę w kolorach czarnym, białym i szarym to nowoczesna tapeta wzory geometryczne. Modna tapeta ścienna do salonu, sypialni, do pokoju dziecka. Szachownica biała-czarna-szara to wzór, jaki mają tapety młodzieżowe.

57,00 zł

Klasyczna tapeta ścienna w czarne i białe pasy to po prostu nowoczesna tapeta w pasy. Doskonała jako ozdobna tapeta do klasycznych i nowoczesnych wnętrz, tapeta do salonu, sypialni i przedpokoju.  

55,00 zł

Wyjątkowa tapeta ornament to unikalna tapeta w kwiaty. Barokowy ornament w ciepłych odcieniach beżu ozdobi piękne wnętrza w stylu retro i vintage. Ozdobna tapeta do salonu i sypialni.

57,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 2153 elementów

Góra