DZIECIĘCE / BAJKA 

Bajkowe tapety do pokoju dziecka
Gdy w pokoju mieszka niemowlę, wybór aranżacji wnętrza jest prosty. Stonowane, pastelowe kolory, radosne wzorki na ścianach, to pierwsze otoczenie malucha, które musi mu od samego początku wydawać się bardzo bezpieczne i miłe. Pierwsza aranżacja w pokoju maluszka jest przede wszystkim indywidualnym wyborem rodziców. Ale dziecko rośnie i powoli zaczyna nabierać własnej osobowości, ma swoje zdanie i preferencje. Nawet naukowcy od dawna podkreślają, że wygląd dziecięcego pokoju ma zasadniczy wpływ na psychikę i charakter małego mieszkańca. W przypadku wykończenia takiego wnętrza należy więc zastosować nowoczesne tapety ścienne specjalnie dedykowane dla dzieci. Jakie są tapety dziecięce?

Pokój dziecka to jego oaza
Każdy dziecinny pokój stanowi przede wszystkim oazę, w której dziecko może się doskonale skryć, gdy chce się dobrze bawić. Tu także spędza czas ze swoimi przyjaciółmi. Tutaj idzie, gdy nawet ma gorszy humor. Mając na uwadze świat dziecka, ekskluzywne tapety dziecięce powinny być nacechowane pozytywnie. Muszą być radosne, mogą pobudzać wyobraźnię, przynosić dobry humor, a także dawać wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa.  Rodzice – dekorując pokój dziecinny – powinni zaangażować także swoje dziecko. Aktywny udział malucha, spowoduje, że poczuje się ono dowartościowane i dzięki temu wybrane tapety pokojowe znajdą się w pomieszczeniu, w jakim dziecko chce mieszkać. Tapety do pokoju dziecięcego dedykowane są przede wszystkim jako tapety papierowe – odporne na zmywanie i działanie światła. Są to produkty bardzo kolorowe – bo dzieci kochają jaskrawe barwy, a przede wszystkim takie dekoracje są zdobione bajkowymi wzorami i postaciami znanymi z kina czy telewizji na przykład będą to ukochane Minionki.
Znaleziono 185 produktów.
na stronie

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35837-2 z kolekcji Little Stars.

45,00 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35839-4 z kolekcji Little Stars.

45,00 zł

Tapeta ścienna Little Stars idealna dla małej księżniczki, w bajkowe postacie – zamki, królewny, żaby co zamieniają się w królewicza, karety. Tapeta w bajki, pastelowe kolory dla dziewczynek.

49,00 zł

Tapeta ścienna w Minionki. Tapeta dla dziecka do pokoju dziecięcego w bajkę.

51,00 zł

Tapeta ścienna z motywem palm i dinozaurów. Tapeta drzewa i tapeta zwierzęta w jednym nowoczesnym wydaniu. Kolorystyka: biały, szary, zielony. Idealna dla dzieci.

49,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 185 elementów

Góra