NEUE BUDE 2.0

NEUE BUDE 2.0  - elegancka różnorodność

Kolekcja tapet Neue Bude 2.0 marki A.S. Creation już na pierwszy rzut oka zaciekawia swoją oryginalną różnorodnością. Dominują w niej jednokolorowe tapety, których wybarwienie zawiera szeroką gamę kolorystyczną – od delikatnych pasteli, eleganckich szarości po mocne w swoim wyrazie turkusy, zielenie, żółcie, fiolety czy fuksje. Jednokolorowe tapety też nie są nudne. Realnego życia nadaje tu faktura – delikatnie chropowata, przypominająca do złudzenia delikatną strukturę tynku. Do tych tapet – by stworzyć z nimi unikalną kompozycję - można z powodzeniem dobrać pasujące w tonacji kolorystycznej inspirujące wzorzyste tapety ścienne. W kolekcji znajdują się tapety, które imitują tynk, cegły, kamień, marmur, zardzewiałą blachę, rośliny, kafelki czy barokowe niemal ornamenty, a także intrygujące, modne pasy i fototapety.

Neue Bude 2.0 to kolekcja, na którą składają się tapety o unikalnych wzorach, które nadadzą wnętrzom odpowiedni styl. Stylistyka tapet AS Creation z kolekcji Neue Bude 2.0 pasuje do różnych wnętrz. Tapety doskonale odnajdą się w pomieszczeniach nowoczesnych, retro, glamour, vintage a także industrialnych – do typowych wielkomiejskich loftów. Każdy znajdzie więc w niej coś dla siebie. Warto wiedzieć, że część wzorów tapet z tej kolekcji posiada tak zwany efekt przestrzenności 3D. Tapety 3D zostały stworzone poprzez odpowiednie cieniowanie, które gwarantuje wrażenie realizmu danego wzoru.

Tibo, Marie, Carlos i Klara to projektanci marki A.S. Creation, którzy stworzyli owy kreatywny świat tapet. Indywidualne podejście, nieprzeciętny styl, zainteresowania i charakter oraz osobowość każdego projektanta znalazły swoisty wyraz w kolekcji Neue Bude 2.0.
 

NEUE BUDE 2.0 

Znaleziono 64 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 40 z 64 elementów

Góra