X-RAY - Tapety.org

X-RAY

X-Ray – rentgen na tapecie

 

X-RAY to nic innego jak znane promieniowanie elektromagnetyczne, takie samo, jakie jest stosowane podczas wykonywania zdjęć rentgenowskich. Promienie rentgenowskie mają zdolność przenikania przez przedmioty i substancje. Dzieje się to w różnym stopniu. Przez niektóre promienie przenikają bardziej, zaś przez inne zdecydowanie mniej. Zawsze jednak w ten sposób uzyskujemy oryginalny obraz szkieletu. Obraz ze zdjęcia rentgenowskiego był inspiracją do powstania niezwykłej kolekcji tapet ściennych X-RAY od A.S. Creation.
 
Promienie elektromagnetyczne przenikają tu przez kwiaty, liście, gałęzie i tworzą delikatne i jakby wodniste konturowe obrazy florystyczne. Delikatne i kwieciste motywy pojawiają się dodatkowo w fascynująco pięknym oświetleniu konturowym. To natomiast pozwala uwypuklić niesamowitą siłę i urodę natury, którą można wykorzystać i zamknąć oryginalnie w nowoczesnym projektowaniu wnętrz. Efektem jest więc niecodzienne połączenie najnowszej technologii i przyrody. Pojawiające się na tapetach liście i kwiaty żyją, zdradzają swoje drobne tajemnice, podobnie jak delikatne faliste pasy-linie. Widać ich żyłki, rozwidlenia, delikatną siatkę niby utkaną w misterny, mistrzowsko artystyczny sposób. Poprzez swoją unikalną kreatywność i ciekawą grafikę tworzą naturalną medytacyjną atmosferę spokoju. W duchu młodego pokolenia pojawia się więc swoista równowaga między wzorzystymi tapetami z motywem prawdziwej natury – subtelnej w wyrazie, delikatnej i rozmytej w pastelowych odcieniach i mocnych konturowych liniach, a zdecydowanym kontrastem energetycznych barw tapet jednobarwnych – bordem, zielenią, fioletem, pomarańczem czy szarością i beżem.
 
Elegancka, lekka i jednocześnie bardzo zmysłowa kolekcja X-RAY jest logiczną, ale w nowoczesnym ujęciu, kontynuacją wyglądu klasycznej tapety w stylu dworkowym.
Znaleziono 44 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 44 elementów

Góra