FREESTYLE

FREESTYLE 

Znaleziono 68 produktów.
na stronie

Nowoczesne tapety ścienne są freestylowe. Tapeta z napisami, wielokolorowa z serii tapety młodzieżowe.

28,60 zł

Gładka, różowa tapeta tło – tapeta jako uzupełnienie kolekcji, z serii tapety dla dziewczyn. Nowoczesne tapety ścienne mają energetyczne i modne kolory.

28,60 zł

Piękna, realistyczna tapeta ścienna z motywem naturalnego, ceglanego muru. Tapeta cegła to idealna tapeta do nowoczesnego lub industrialnego salonu.

31,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imituje naturalny mur z cegieł. Tapeta cegła  -tło, na którym powieszono zdjęcia w stylowych ramkach, efekt tapety 3d - cieniowanie.

27,90 zł

Freestylowa tapeta ścienna to oryginalna tapeta cegła o naturalnych kolorach, na której są umieszczone światła ledowe. Motyw tapety z napisami.

31,70 zł

Fascynujący NYC, amerykańska symbolika, dolary – motyw popularny dla serii tapety młodzieżowe. Gładka, nowoczesna tapeta ścienna.

28,60 zł

Tapeta ścienna z motywem realistycznego, ceglanego muru wzmocnionego żelaznym okuciem. Tapeta cegła idealna tapeta do nowoczesnego lub industrialnego salonu.

29,90 zł

Nowoczesna tapeta ornament w stylu tapety z napisami. Freestylowa tapeta ścienna do pokoju młodzieżowego, kolorystyka czarno-szaro-biała z dodatkiem zieleni i niebieskiego.

28,60 zł

Tapeta ścienna wzór nowoczesny graffiti. Kolor szary, niebieski, czarny, biały. Tapety z napisami idealne do pokoju młodzieżowego.

27,50 zł

Tapeta ścienna wielokolorowa z komiksowym motywem super Hero to tapety dla chłopaków, do pokoju młodzieżowego.

29,90 zł 47,00 zł

Nowoczesna tapeta ornament w stylu tapety z napisami. Freestylowa tapeta ścienna do pokoju młodzieżowego.

27,90 zł

Oryginalna, gładka tapeta ścienna to tapeta jednokolorowa oraz charakterystyczna tapeta tło. Energetyczna czerwień to kolor, jaki mają tapety nowoczesne.

28,60 zł

Dla miłośnika muzyki rockowej – tapeta ścienna w stylistyce tapety z napisami. Kolorowa, oryginalna tapeta z serii tapety dla chłopaków.

28,60 zł

Tapety młodzieżowe mają indywidualny styl. Tapeta ścienna z popularnymi motywami - symbolami USA to motyw tapety z napisami, wygląda jak czarno-biały plakat.

28,60 zł

Ozdobne tapety są w kolorze srebrno-szarym. Tapeta ścienna jednokolorowa to ozdobna tapeta tło.

28,60 zł

Tapety młodzieżowe mają indywidualny styl. Tapeta ścienna z motywem tapety z napisami, wygląda jak kolorowy – niebiesko czerwony plakat lub wielki stempel.

28,60 zł

Ciemnoszara gładka tapeta ścienna przedstawiająca mur z cegieł to tapeta cegła. Poprzez cieniowanie uzyskano efekt tapety 3D.

28,60 zł

Tapety młodzieżowe mają swój unikalny styl. Fragmenty równo pociętych gazet, banknoty to oryginalna tapeta ścienna z dodatkowym motywem tapety z napisami.

28,60 zł

Jasnoszara gładka tapeta ścienna to tapeta cegła. Poprzez cieniowanie uzyskano efekt tapety 3D.

28,60 zł

Tapeta ścienna ceglany mur, zachlapany kolorowymi farbami. Tapeta cegła w kolorach zielonym, szarym i białym.

31,50 zł

Ozdobne tapety młodzieżowe to tapety z napisami w stylu kolorowego graffiti. Tapeta mur z białych cegieł, to tapeta biała cegła z kolorowymi napisami.

28,60 zł

Tapeta biała cegła to również tapeta cegła. Poprzez cieniowanie uzyskano realistyczny efekt tapety 3D.

28,60 zł

Tapeta cegła ma wiele postaci. Może to być tapeta ścienna kolorowy pastel. Pastelowo pomalowane cegły to seria tapety dla dziewczyn.

32,90 zł

Tapeta ścienna idealna do pokoju młodzieżowego. Nowoczesny mural lub kolorowe graffiti na murze z białej cegły - tapeta cegła.

27,90 zł

Nowoczesne tapety młodzieżowe to tapety z napisami w stylu kolorowego graffiti. Tapeta mur szary z cegieł, to tapeta cegła z napisami.

28,60 zł

Idealna, szara tapeta ścienna do loftów. Nowoczesne tapety to imitacje w stylu tapety 3d. Tapeta w szary mur z cegieł to tapeta cegła.

28,60 zł

Tapeta ścienna przedstawiająca ludzi-zwierzęta w ujęciu prosto z fantastyki. Tapeta pokojowa wielokolorowa o chropowatej fakturze.

41,00 zł

Oryginalna tapeta w męskim stylu z serii tapety dla chłopaków. Tapeta młodzieżowa, idealna również do salonu fryzjerskiego.

28,60 zł

Tapety młodzieżowe to tapety w miasta, tapety z napisami. Tapeta ścienna przedstawiająca zdjęcia z Londynu, czarno-biało-szaro-srebrna z elementami czerwonymi.

31,90 zł

Tapety młodzieżowe przedstawiają kolaże fotografii lub pocztówek z Nowego Jorku. Tapeta ścienna czarno-biała z kolorowym elementem w postaci charakterystycznej, żółtej taksówki NYC.

27,90 zł

Tapety młodzieżowe są oryginalne i wesołe. Tapeta ścienna dla chłopaka w stylowe kampery VW oraz skutery.

28,60 zł

Tapeta ścienna we wzór miejski. Zdjęcia w czarno-biało-szarej kolorystyce ze stolic europejskich. Elementem spójnym - nowoczesne tapety- jest kolorowy volkswagen kamper.

31,90 zł

Gładka, nowoczesna tapeta z brokatem – to tapeta w miasta z motywem tapety z napisami. Tapeta czarno-biało-szara, napisy pomarańczowe.

41,00 zł

Energetyczna, ciepła, pomarańczowa tapeta ścienna to tapeta jednokolorowa. Tapeta tło imituje naturalny tynk, ma chropowatą fakturę.

28,60 zł

Młodzieżowa tapeta z brokatem to oryginalna tapeta miasta – przedstawia kolaż fotografii. Tapeta ścienna czarno-biała z różowymi napisami

41,00 zł

Tapeta ścienna strukturalna o porowatej fakturze w kolorowe kropki - srebrne, białe, różowe. Ciekawe ujęcie tapety do salonu, tapety dla dziewczyn.

55,60 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 68 elementów

Góra