FREESTYLE

FREESTYLE 

Znaleziono 67 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna o nowoczesnym wzorze – zdjęcia, pocztówki przypięte na tablicy. Idealna jako tapeta dla młodzieży. Kolory dominujące: szary, czarny, czerwony, beż.

38,00 zł 39,00 zł

Tapeta ścienna idealna do pokoju młodzieżowego. Nowoczesny mural lub kolorowe graffiti na murze z białej cegły - tapeta cegła.

27,90 zł

Tapeta ścienna w klasycznym stylu vintage – zdjęcia przedmiotów retro: nuty, napisy, rower, kwiaty w starej konewce. Delikatne pastelowe kolory z dominacją szarego, niebieskiego, różowego.

27,50 zł

Tapeta ścienna imitująca elegancki motyw muru z białej cegły. Tapeta cegła doskonała do wnętrz minimalistycznych, industrialnych, skandynawskich.

26,50 zł

Tapeta ścienna wielokolorowa z komiksowym motywem super Hero to tapety dla chłopaków, do pokoju młodzieżowego.

29,90 zł 47,00 zł

Tapeta ścienna jako cekinowa tkanina w modnych kolorach szarości i bieli. Takie nowoczesne tapety pasują do salonu lub sypialni.

34,00 zł 54,00 zł

Pomazana grubym pędzlem, efektowna tapeta ścienna to fioletowa tapeta tło. Doskonała jako samodzielna ozdobna tapeta lub uzupełnienie tapet z kolekcji.

28,60 zł

Tapety kuchenne to tapety ścienne nowoczesne w kafelki szaro-srebrne z kratką, na które są przypięte różne przedmioty. Z efektem tapety 3D.

28,60 zł

Tapeta ścienna biała nie musi być nudna. Jednokolorowa tapeta tło jak powierzchnia pomazana grubym pędzlem.

28,60 zł

Tapeta ścienna szara jest modna i nie musi być nudna. Jednokolorowa tapeta tło wygląda jak powierzchnia pomazana grubym pędzlem.

28,60 zł

Nowoczesne tapety są określane przez odważne kolory. Tapeta jednokolorowa – tapeta tło, różowa idealna tapeta dla dziewczynek.

28,60 zł

Nowoczesne tapety pokojowe to tapety kolorowe. Tapeta tło, jednokolorowa w energetycznej czerwieni - idealna tapeta do salonu.

28,60 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 67 elementów

Góra