FREESTYLE

FREESTYLE 

Znaleziono 67 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna wzór nowoczesny graffiti. Kolor szary, niebieski, czarny, biały. Tapety z napisami idealne do pokoju młodzieżowego.

26,90 zł

Tapeta ścienna wielokolorowa z komiksowym motywem super Hero to tapety dla chłopaków, do pokoju młodzieżowego.

47,00 zł

Tapeta ścienna imitująca elegancki motyw muru z białej cegły. Tapeta cegła doskonała do wnętrz minimalistycznych, industrialnych, skandynawskich.

24,00 zł

Tapeta ścienna o nowoczesnym wzorze – zdjęcia, pocztówki przypięte na tablicy. Idealna jako tapeta dla młodzieży. Kolory dominujące: szary, czarny, czerwony, beż.

39,00 zł

Tapeta ścienna w klasycznym stylu vintage – zdjęcia przedmiotów retro: nuty, napisy, rower, kwiaty w starej konewce. Delikatne pastelowe kolory z dominacją szarego, niebieskiego, różowego.

27,00 zł

Tapeta ścienna jako cekinowa tkanina w modnych kolorach szarości i bieli. Takie nowoczesne tapety pasują do salonu lub sypialni.

54,00 zł

Tapeta ścienna imitująca regał z książkami wpisuje się w trend stworzony przez tapety z napisami. Elegancka kolorystyka bieli i szarości połączona z energetyczną żółcią.

41,00 zł

Tapeta ścienna, która imituje regał z książkami. Kolory szary, czarny, różowy – tapety dla dziewczyn.

39,00 zł

Tapeta ścienna idealna do pokoju młodzieżowego. Nowoczesny mural lub kolorowe graffiti na murze z białej cegły - tapeta cegła.

27,00 zł

Tapeta ścienna ceglany mur, zachlapany kolorowymi farbami. Tapeta cegła w kolorach zielonym, szarym i białym.

27,00 zł

Pomazana grubym pędzlem, efektowna tapeta ścienna to fioletowa tapeta tło. Doskonała jako samodzielna ozdobna tapeta lub uzupełnienie tapet z kolekcji.

28,60 zł

Tapety kuchenne to tapety ścienne nowoczesne w kafelki szaro-srebrne z kratką, na które są przypięte różne przedmioty. Z efektem tapety 3D.

28,60 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 67 elementów

Góra