FREESTYLE 

Znaleziono 68 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna wzór nowoczesny graffiti. Kolor szary, niebieski, czarny, biały. Tapety z napisami idealne do pokoju młodzieżowego.

27,50 zł

Nowoczesna tapeta ornament w stylu tapety z napisami. Freestylowa tapeta ścienna do pokoju młodzieżowego, kolorystyka czarno-szaro-biała z dodatkiem zieleni i niebieskiego.

27,60 zł 28,60 zł

Tapeta ścienna imitująca regał z książkami wpisuje się w trend stworzony przez tapety z napisami. Elegancka kolorystyka bieli i szarości połączona z energetyczną żółcią.

38,40 zł 43,90 zł

Tapeta ścienna w klasycznym stylu vintage – zdjęcia przedmiotów retro: nuty, napisy, rower, kwiaty w starej konewce. Delikatne pastelowe kolory z dominacją szarego, niebieskiego, różowego.

27,50 zł

Fascynujący NYC, amerykańska symbolika, dolary – motyw popularny dla serii tapety młodzieżowe. Gładka, nowoczesna tapeta ścienna.

28,60 zł

Tapeta ścienna imitująca elegancki motyw muru z białej cegły. Tapeta cegła doskonała do wnętrz minimalistycznych, industrialnych, skandynawskich.

26,50 zł

Tapeta ścienna z motywem realistycznego, ceglanego muru wzmocnionego żelaznym okuciem. Tapeta cegła idealna tapeta do nowoczesnego lub industrialnego salonu.

29,90 zł

Tapeta ścienna idealna do pokoju młodzieżowego. Nowoczesny mural lub kolorowe graffiti na murze z białej cegły - tapeta cegła.

27,90 zł

Nowoczesna tapeta ornament w stylu tapety z napisami. Freestylowa tapeta ścienna do pokoju młodzieżowego.

27,90 zł

Pomazana grubym pędzlem, efektowna tapeta ścienna to fioletowa tapeta tło. Doskonała jako samodzielna ozdobna tapeta lub uzupełnienie tapet z kolekcji.

28,60 zł

Tapety kuchenne to tapety ścienne nowoczesne w kafelki szaro-srebrne z kratką, na które są przypięte różne przedmioty. Z efektem tapety 3D.

28,60 zł

Tapeta ścienna biała nie musi być nudna. Jednokolorowa tapeta tło jak powierzchnia pomazana grubym pędzlem.

28,60 zł

Tapeta ścienna szara jest modna i nie musi być nudna. Jednokolorowa tapeta tło wygląda jak powierzchnia pomazana grubym pędzlem.

28,60 zł

Nowoczesne tapety są określane przez odważne kolory. Tapeta jednokolorowa – tapeta tło, różowa idealna tapeta dla dziewczynek.

28,60 zł

Tapeta ścienna o nowoczesnym wzorze – zdjęcia, pocztówki przypięte na tablicy. Idealna jako tapeta dla młodzieży. Kolory dominujące: szary, czarny, czerwony, beż.

38,00 zł 39,00 zł

Nowoczesne tapety pokojowe to tapety kolorowe. Tapeta tło, jednokolorowa w energetycznej czerwieni - idealna tapeta do salonu.

28,60 zł

Oryginalna tapeta ścienna jako tablica ze zdjęciami to motyw idealny – tapety młodzieżowe – do pokoju dziewczyny lub chłopaka.

41,00 zł

Nowoczesne tapety jednokolorowe to także tapeta ścienna beżowa, tapeta tło. Elegancka tapeta do salonu.

28,60 zł

Tapeta ścienna jak fototapeta przedstawia regał, na którym stoją zdjęcia w ramkach. Na zdjęciach – wesołe zwierzęta. Tapeta w zwierzęta idealna dla dziewczyn.

31,50 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 68 elementów

Góra