HORIZONS

HORIZONS 

Znaleziono 55 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna imitująca powierzchnię z marmuru. Klasyczny, elegancki kolor szary wpisuje się w rysunek, jaki tworzy tapeta kamień.

52,90 zł 59,90 zł

Tapeta ścienna imitująca mur zbudowany z beżowych, okrągłych pustaków. Tapeta cegła z efektem tapety 3D idealna do mieszkań typu loft.

56,90 zł

Urokliwa tapeta ścienna z kojącym duszę pejzażem. Głębia i przestrzeń to efekt fotograficznej tapety 3D.

49,90 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca niebo z chmurami. Idealny motyw tapety do sypialni.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to ogród pełen pnących się różowych kwiatów po specjalnej bielonej drabince. Ozdobna tapeta w kwiaty do salonu i sypialni.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna w drewniane deski to tapeta w paski. Kolorowa tapeta deski – malowane ręcznie deski w szarych, brązowych, czarnych, różowych odcieniach.

58,20 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca drewniane deski to specyficzna tapeta w pasy. Kolorowa tapeta pokojowa – malowane ręcznie deski – szare, czarne, białe.

56,90 zł

Tapety kuchenne są w stylu nowoczesnych motywów imitujących ścianę z półkami, na których znajdują się rośliny – zioła, kwiaty. Roślinna, o wypukłej fakturze tapeta ścienna w kwiaty.

59,90 zł

Awangardowa tapeta ścienna – artystyczna kratownica, za którą widać soczystą, zieloną roślinność. Taka jest ozdobna tapeta do salonu.

66,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to ogród pełen pnących się fioletowych kwiatów po specjalnej bielonej drabince. Ozdobna tapeta w kwiaty, idealna tapeta do salonu i sypialni.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca kafelki w kolorach beżowym, brązowym, żółtym. Efekt tapety 3D uzyskano poprzez cieniowanie elementów.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca kafelki w kolorach szarych to także tapeta cegła. Efekt tapety 3D uzyskano poprzez cieniowanie elementów.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna – zieleń za oknem – ma wypukłe elementy z efektem tapety 3D. Tapeta w kwiaty w stylu jungle city.

56,90 zł

Szara, gładka tapeta ścienna imitująca mur z betonowych bloków. Szara kolorystyka – dokładne cieniowanie elementów daje efekt tapety 3D.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna - motyw zieleni za oknem – ma wypukłe elementy z efektem tapety 3D. Tapeta w kwiaty w modnym stylu jungle city.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to fotodruk z motywem małych dżungli, roślin, zieleni zamkniętych w ramkach po obrazach i słoikach. Tapeta idealna do kuchni.

56,90 zł

Tapeta kamień imitująca szlachetny, beżowy marmur. Elegancka tapeta ścienna do klasycznych wnętrz lub loftów.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna, która imituje postarzone, szare kafelki to także tapeta cegła. Efekt tapety 3D uzyskano poprzez cieniowanie elementów.

56,90 zł

Tapeta kamień imitująca wzór szlachetnego marmuru w kolorze szarym. Elegancka tapeta ścienna do klasycznych wnętrz lub loftów.

56,90 zł

Tapeta ścienna – idealny fotodruk ze starym lasem. Propozycja tapety do salonu lub tapety 3D  do sypialni – uspokaja i wycisza.

51,50 zł

Tapeta ścienna nowoczesna to tapeta cegła imitująca naturalną powierzchnię kamienia. Tapeta kamień – ozdoba ścian w klasycznych wnętrzach przestrzennych loftów.

56,90 zł

Tapeta ścienna w stylu industrialnym – stary, zabytkowy, szary mur jest porośnięty zieloną roślinnością.  Realistyczne odwzorowanie szczegółów wywołuje efekt tapety 3D.

56,90 zł

Tapeta ścienna w stylu industrialnym – stary mur z szarych cegieł jest porośnięty zieloną roślinnością.  Tapeta cegła ma realistyczne odwzorowane szczegóły z efektem tapety 3D.

51,90 zł 56,90 zł

Tapeta szary marmur to oryginalna tapeta kamień. Będzie idealna jako tapeta ścienna do salonu lub kuchni.

56,90 zł

Industrialna tapeta ścienna w nowoczesnym ujęciu tapety 3d. Mur z czerwonych kamieni to oryginalna tapeta cegła.

56,90 zł

Tapeta ścienna w kostki domino to tapeta wzory geometryczne. Ułożone równo kostki domina białe w czarne kropki.

56,90 zł

Tapeta ścienna nowoczesna w szafki do biur, przypomina szafę BHP. Niebiesko-turkusowa wypukła tapeta z motywem tapety do przedpokoju.

58,00 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca ścianę z pali drewnianych to oryginalna tapeta drzewa. Brązowa, ciepła tapeta ścienna do przedpokoju lub salonu zastąpi boazerię.

56,90 zł

Tapeta ścienna nowoczesna w szafki do biur, przypomina szafę na rzeczy BHP. Szaro-brązowa, realistyczna wypukła tapeta z motywem tapety do salonu w stylu industrialnym.

58,00 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 55 elementów

Góra