HORIZONS

HORIZONS 

Znaleziono 54 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna imitująca powierzchnię z marmuru. Klasyczny, elegancki kolor szary wpisuje się w rysunek, jaki tworzy tapeta kamień.

52,90 zł 59,90 zł

Tapeta ścienna w stylu industrialnym – stary mur z szarych cegieł jest porośnięty zieloną roślinnością.  Tapeta cegła ma realistyczne odwzorowane szczegóły z efektem tapety 3D.

51,90 zł 56,90 zł

Urokliwa tapeta ścienna z kojącym duszę pejzażem. Głębia i przestrzeń to efekt fotograficznej tapety 3D.

49,90 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca niebo z chmurami. Idealny motyw tapety do sypialni.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to ogród pełen pnących się różowych kwiatów po specjalnej bielonej drabince. Ozdobna tapeta w kwiaty do salonu i sypialni.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna w drewniane deski to tapeta w paski. Kolorowa tapeta deski – malowane ręcznie deski w szarych, brązowych, czarnych, różowych odcieniach.

58,20 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca drewniane deski to specyficzna tapeta w pasy. Kolorowa tapeta pokojowa – malowane ręcznie deski – szare, czarne, białe.

56,90 zł

Tapety kuchenne są w stylu nowoczesnych motywów imitujących ścianę z półkami, na których znajdują się rośliny – zioła, kwiaty. Roślinna, o wypukłej fakturze tapeta ścienna w kwiaty.

59,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to ogród pełen pnących się fioletowych kwiatów po specjalnej bielonej drabince. Ozdobna tapeta w kwiaty, idealna tapeta do salonu i sypialni.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca kafelki w kolorach beżowym, brązowym, żółtym. Efekt tapety 3D uzyskano poprzez cieniowanie elementów.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca kafelki w kolorach szarych to także tapeta cegła. Efekt tapety 3D uzyskano poprzez cieniowanie elementów.

56,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna – zieleń za oknem – ma wypukłe elementy z efektem tapety 3D. Tapeta w kwiaty w stylu jungle city.

56,90 zł

Szara, gładka tapeta ścienna imitująca mur z betonowych bloków. Szara kolorystyka – dokładne cieniowanie elementów daje efekt tapety 3D.

56,90 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 54 elementów

Góra