JADALNIA 

Fototapety do jadalni - inny wymiar jedzenia

To, że na powietrzu smakuje najlepiej, wiedzą nawet dzieci. Ale co zrobić, aby każdy posiłek smakował wyśmienicie, o każdej porze roku, we własnym domowym zaciszu, nawet bez możliwości korzystania z bajecznego tarasu? Fototapety do jadalni dodadzą apetytu każdemu domownikowi, a jedzenie w pięknych okolicznościach przyrody, stanie się ulubionym, codziennym rytuałem.

Znaleziono 525 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 525 elementów


Nie ważne czy jadalnia to wielki przestronny salon, czy stół dosunięty do ściany w rogu pokoju, by zrobić z niej niepowtarzalne miejsce spotkań przy stole. Zapach aromatycznej kawy do śniadania, energetycznego obiadu, czy eksperymentalnej kolacji. Przyjemność spędzania czasu i smakowania, bezcenna.

Na ulicy czy w lesie?

Własna trattoria przy jednej z włoskich urokliwych uliczek? Toskańska wioska? Taras z widokiem na morze? Lawendowe pole? A może ciągła wiosna pod drzewem kwitnącej wiśni? Dla amatorów szybkiego życia, stawiających zgiełk ulicy ponad śpiew ptaków, dla których jedzenie w domu to raczej wieczorny rytuał, trafniejsza może okazać się fototapeta do jadalni obrazująca most na Manhattanie, neony Las Vegas czy noc w Rio de Janeiro. Gdzie kolacja smakuje najlepiej? Chcąc nawiązać tematyką do charakteru wnętrza, często wybierane są fototapety do jadalni z motywem kawy, soczystych owoców, czy atrybutów kuchennych. Przyklejone na wybranych partiach ściany stanowią wymowną ozdobę, jak i skuteczną ochronę przed przypadkowymi zabrudzeniami.

Góra