POKÓJ 

Fototapety do pokoju

Kiedy patrząc na swoje mieszkanie masz uczucie, że czegoś w nim brakuje to doskonały moment by wybrać fototapety do pokoju. Naklejenie ich nie wymaga wielkich umiejętności budowlanych, ani utrudniających życie prac remontowych, które dezorganizują życie wszystkim mieszkańcom. Wystarczy przygotować ścianę, wybrać odpowiedni klej i znaleźć wolne popołudnie, aby całkowicie zmienić charakter wnętrza. Może się okazać, że najwięcej czasu trzeba będzie poświęcić na wybór odpowiedniego motywu fototapety do pokoju.

Znaleziono 542 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 542 elementów


Bardzo duży wybór obrazów z różnych kategorii może wywołać, bowiem lekkie zachłyśnięcie się tematem. Jest to jednak tylko początkowa reakcja. Przeglądając ofertę, szybko zorientujemy się, która dziedzina tak naprawdę nas interesuje i wzbudza podziw. Dla jednych są to obrazy natury, krajobrazy, malownicze ścieżki, dla innych geometryczne, abstrakcyjne formy, trójkąty, heksagony czy kolorowe spoty. Ważne, by fototapeta wybrana do pokoju współgrała z zastanym stylem, była spójna kolorystyką, podkreślała charakter pomieszczenia.

Oszukać wzrok fototapetą do pokoju?

Fototapeta nie musi być obrazem zajmującym całą ścianę, a tym bardziej wyklejeniem całego pokoju. Ciekawe aranżacje wykorzystują fototapety, jako element dekoracyjny, ale i wpływają za ich pomocą na odbiór optyczny pomieszczenia. Złudzenie trójwymiaru, pozwala zyskać wrażenie dodatkowej przestrzeni, tak często pożądanej szczególnie w niewielkich mieszkaniach. Przemiana płaskiej ściany w głęboki, nieograniczony widok staje się fantastycznym pomysłem na odświeżenie pokoju.

Góra