SALON 

Nowoczesne fototapety do salonu

Salon nie może być nudny! Miejsce spotkań, serce domu, musi być estetycznym i funkcjonalnym pomieszczeniem, które ma w sobie to coś. Niezależnie od metrażu, można uczynić z niego architektoniczną perełkę, bawiąc się kolorem, formą i oryginalnymi rozwiązaniami. Fototapeta do salonu może być alternatywą dla gładkich, malowanych ścian, trwała i łatwiejsza do czyszczenia. Elementem dekoracyjnym przyciągającym spojrzenia i podkreślającym styl pomieszczenia. Efektownym wykończeniem, wprowadzającym dodatkową kolorystykę, energię i odrobinę artyzmu do nowoczesnego salonu. Fototapeta do salonu to sztuka wielkoformatowa, która bez ram i obrazów zdobi pomieszczenie czyniąc je kompletnym.

Znaleziono 542 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 542 elementów


Mały duży pokój

Pomysł na mały salon to optyczne powiększenie jego powierzchni poprzez zabawę obrazem. Zastosowanie fototapety do salonu z trójwymiarową grafiką, pokazanie głębi, wywołuje wrażenie niemal przesunięcia ścian i wyjścia poza niewielki metraż pokoju. Miasto z lotu ptaka, ścieżka prowadząca w głąb lasu, panorama. A może tajemnicze okno z widokiem na zimowy ogród?

Do tego wertykalne wzory typu pionowe pasy, geometryczne kształty, wysokie drzewa, czy strzeliste wieżowce zmieniają widzenie ścian, wydłużając je, niemalże podnosząc sufit.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie pionowej fototapety do salonu na jednym, wybranym fragmencie ściany. Piorunujące wrażenie zrobi zapewne wprowadzenie motywu przestrzennego tunelu, wywołując efekt niesamowitego trójwymiaru.

Góra