SYPIALNIA 

Fototapety do sypialni - romantyzm czy szaleństwo?

Czy można wstając codziennie rano widzieć przed sobą słoneczną, leśną ścieżkę? A może wschód słońca na Pacyfiku? Okno wychodzące na ogród zimowy? Przywoływać wspomnienia romantycznego Paryża, albo wzbudzać pragnienia wyprawy na nordyckie wybrzeże? Otóż można. Wybór fototapety do sypialni jest na tyle duży, że zadowoli zarówno miłośnika przyrody, rozkochanego w zgiełku ulic mieszczucha, sentymentalnego romantyka jak i szalonego ekscentryka.

Znaleziono 542 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 542 elementów


Taki obraz wyklejony na ścianie spowoduje, że pokój zyska drugi wymiar, zwiększy swą przestrzeń. Jedno spojrzenie pozwoli uciekać myślami poza cztery ściany pokoju, przenosić się na drugą stronę obrazu i odpoczywać w zupełnie innej rzeczywistości. Z dala od obowiązków, problemów, codziennych zobowiązań. Może to być taka prywatna wyspa szczęśliwości, na która zabiera się tylko ukochaną osobę, albo romantyczne uliczki południowego miasteczka, w których aż chce się zagubić.

Fototapety do sypialni w skandynawskim stylu

Dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań na aranżację wnętrza, mamy w ofercie propozycje fototapet do sypialni, które w prosty sposób nadadzą przestrzeni wyjątkowego charakteru. Urządzając sypialnię w skandynawskim stylu, doskonale wyglądać będzie fototapeta imitująca wybielone drzewo, kamienną ścianę, kolorową drewnianą ścianę czy drewniany mur. Nie tracąc przestrzeni, bez układania drewnianych desek uzyskujemy fantastyczny efekt skandynawskiego wnętrza. Do tego minimalizm w umeblowaniu, stonowana kolorystyka i spokój płynący z pomieszczenia, w którym doskonale można wypocząć.

Góra