POKÓJ MŁODZIEŻOWY 

Odjazdowe fototapety do pokoju młodzieżowego

Młodość rządzi się własnymi prawami. Nastolatek ma swoje zdanie, sam organizuje przestrzeń i oczekuje, by to respektować. Dlatego aranżując pokój młodzieżowy, należy wsłuchać się w głos młodego człowieka i pozwolić mu na odrobinę szaleństwa. Dać wybór i nie narzucać własnych pomysłów, a jedynie sugerować funkcjonalne rozwiązania. Tylko wtedy pokój nabierze młodzieżowego charakteru, w którym jego właściciel poczuje się na prawdę dobrze.

Znaleziono 124 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 124 elementów


Fototapety do pokoju młodzieżowego są takim elementem, dzięki któremu z łatwością pokój dziecięcy przemieni się w młodzieżowy. W zależności od wieku, płci, hobby, zainteresowań, ulubionych kolorów czy charakteru. Inny motyw fototapety do pokoju młodzieżowego wybierze miłośnik sportu, inny gracz komputerowy czy miłośnik komiksów. Fototapeta w stylu glamour czy szalony wzór modowy wpasuje się z pewnością w przestrzeń dorastającej nastolatki.

Jak ożywić wnętrze młodzieżowego pokoju?

Wybierając fototapety do pokoju młodzieżowego należy kierować się zasadą, że im mniejszy pokój tym mniejszy powinien być wzór. Zwiększy to optycznie przestrzeń, zapobiegając przytłaczającemu uczuciu. Co innego duża ściana, wyeksponowana na tle pokoju, niezasłonięta żadnymi szafkami, bądź wolna przestrzeń nad łóżkiem. Tu będzie się świetnie prezentować duża fototapeta z motywem przewodnim np. piłka wpadająca do bramki na tle zielonej murawy. Niesamowity klimat pokoju, którego pozazdrości nie jeden kolega.

Góra