ŁAZIENKA 

Fototapety do łazienki zamiast płytek?

Czy łazienka to tylko płytki na ścianach? Otóż nie! Salon kąpielowy, domowe mini SPA, czy malutka łazienka mogą niejednego zaskoczyć niezwykłym wykończeniem. Fototapety do łazienki to doskonały pomysł na nietuzinkową aranżację wnętrza. Ze względu na szeroki wachlarz wzorów fototapet, wybór wydaje się początkowo bardzo trudny. Należy jednak odpowiedzieć sobie, jaki efekt chcemy osiągnąć i czego oczekujemy od wnętrza, by czuć się w nim komfortowo, a bez problemu znajdziemy odpowiednią fototapetę do łazienki.

Znaleziono 65 produktów.
na stronie
Wyświetlono 1 - 21 z 65 elementów


Łazienka jest często pomieszczeniem, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu, biorąc prysznic, relaksując się w trakcie kąpieli, dbając o swoją skórę. Doskonale do takiej przestrzeni wpisują się obrazy bezpośrednio związane z wodą (głębia oceanu, błękitna laguna, rajska wyspa), z plażą (piaszczyste wybrzeże, kamienie), z naturą ( świeża zieleń bambusów, ściana zimozielonego bluszczu). A może korzystając z łazienki oczekujemy bardziej abstrakcyjnych bodźców? Odważna fototapeta do łazienki z motywem komiksowym? Na szczęście wśród tak szerokiej oferty, każdy znajdzie swój idealny motyw.

Trwałe fototapety do łazienki

Fototapety do łazienki często wywołują wątpliwości o trwałość ich użytkowania. I tak jak papierowe tapety całkowicie nie nadają się do pomieszczeń o dużej wilgotności, tak w przypadku fototapet do łazienki wystarczy pamiętać o kilku sprawach. Ściana musi być dobrze zagruntowana. Fototapeta przeznaczona do łazienki (ze specjalnego papieru, winylowa na fizelinie laminowanej). Klej do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności.

Góra