Lista produktów producenta Marburg

Marburg niemiecka firma o wieloletnich tradycjach.


1845 Johann Bertram Schaefer otworzył sklep z artykułami do dekoracji wnętrz.

Dziś, ponad 160 lat i cztery pokolenia później, z tego ziarna wzrosła nowoczesna, efektywna firma, która należy do czołowych producentów tapet.

Marburg jest synonimem kreatywności, innowacyjności i w pewny sens wyznacznikiem trendów.

na stronie

Klej do tapet na podkładzie winylowym i papierowym.

9,90 zł

Tapeta ścienna imitująca mur z jasnej cegły. Tapeta cegła w kolorach szarym i białym idealnie pasuje do stylu industrialnego.

36,40 zł 38,00 zł

Tapeta ścienna z motywem roślinnym jawi się jak ozdobna trawa rozwiana na wietrze. Tapeta z brokatem w kolorach beżowym, brązowym, złotym.

68,90 zł

Tapeta ścienna w klasyczny wzór ornamentowy wijących się roślin. Tapety pokojowe ozdobne w stylu retro. Dominujący kolor to beżowy, brązowy, złoty.

62,90 zł

Tapeta we wzór nieregularnej siatki. Tapeta we wzory geometryczne w kolorach beżowym, brązowym i metalicznego złota.

62,90 zł

Tapeta ścienna o wzorze poziomych pasków, przypomina skórzaną, postarzaną tapicerkę. Tapeta w pasy w kolorze ciepłego brązu, złota i beżu.

66,90 zł

Tapeta ścienna elegancka we wzór geometryczny. Spłaszczone okręgi niby ławice ryb to tapeta wzory geometryczne w modnych, odważnych kolorach brązowym, złotym, czarnym, grafitowym.

82,00 zł

Tapeta ścienna we wzór abstrakcyjny. Ciepła kolorystyka tonacji beżowej, srebrnej i białej. Wijące się pasy rozczesane grubym grzebieniem na tle przypominającym kamień.

39,90 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, elegancka, beżowa. Delikatny wzór przypomina nierówną powierzchnię naturalnego kamienia.

45,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa – połączenie nowoczesności z klasyczną elegancją, ciepłego beżu z delikatnym połyskiem. Faktura wypukła.

59,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna we wzór abstrakcyjny, trochę zniekształconych kółek. Ciemne brązowe tło z jaśniejszymi figurami. 

39,00 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 72 elementów

Góra