DESKA / DREWNO
Motywy inspirowane naturą stają się coraz popularniejsze. Wiele osób czuje zmęczenie z powodu wszechobecnego plastiku i sztucznych tworzyw. Marzymy o ciszy, kontakcie z naturą, zieleni i spokoju. Nie zawsze mamy jednak możliwość zaszyć się w leśnej głuszy i odpocząć od miejskiego zgiełku. W jaki sposób możesz wyczarować sobie odrobinę spokoju w centrum miasta? Powrót do natury za pomocą nowoczesnej tapety? To możliwe!

DESKA / DREWNO 

Znaleziono 98 produktów.
na stronie

Gładka tapeta ścienna imitująca naturalne, malowane deski w stylu New England. Tapeta deski w kolorach szarym, beżowym, niebieskim, brązowym to również tapeta w pasy. Nowoczesna, gładka tapeta w pasy imitująca białe, naturalne deski. Tapeta ścienna w stylu skandynawskim, loftowym.

48,90 zł

Tapeta ścienna w deski to tapeta deski. Kolorowe pasy: szary, niebieski, grafitowy, które imitują stare deski. Styl skandynawski i  marynistyczny.

49,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna idealna dla żeglarza, surfera, człowieka morza. Tapeta deski, tapeta w pasy wielokolorowe z przewagą barwy szarej, niebieskiej, zielonej.

49,90 zł

Nowoczesna, ozdobna tapeta ścienna imitująca naturalne deski – bielone, malowane. Tapeta deski brązowe, beżowe. Idealna do pomieszczeń w stylu vintage.

49,90 zł

Nowoczesna tapeta deski to tapeta imitująca naturalne drewno. Deski są ułożone w kolorowe pasy. Tapeta w pasy beżowe, czerwone, brązowe.

49,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca naturalne, brązowe drewno. Delikatnie wypukły wzór, jaki ma ta tapeta drzewa podkreśla jej naturalność.

56,20 zł

Nowoczesna i modna tapeta ścienna. Tapeta w pasy wielokolorowe. Gładka tapeta w pasy to również tapeta deski w kolorze białym i beżowym. Styl skandynawski, loftowy, minimalistyczny.

48,00 zł

Tapeta drzewa to imitacja drewna zamknięta w formie, jaką ma tapeta wzory geometryczne. Figury zostały oddzielone delikatnym, nowoczesnym złoceniem. Tapeta ścienna w kolorach szarym i złotym.

61,90 zł

Tapeta ścienna imitująca stare deski to po prostu tapeta deski. Nowoczesna tapeta do pokoju dziecięcego, tapeta do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju, sypialni.

48,90 zł

Tapeta ścienna w deski to po prostu tapeta deski w kolorach białym i szarym. Idealna do wnętrz skandynawskich, minimalistycznych, industrialnych.

43,90 zł 47,90 zł

Delikatnie wypukła tapeta ścienna imitująca drewno. Tapeta drzewa pocięte w drobne kosteczki i ułożone w poziome paski to również tapeta w paski.

56,20 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca drewno. Tapeta deski ma naturalne kolory brązowego drzewa.

54,00 zł

Gładka tapeta ścienna doskonale imitująca przecierane drewno. Tapeta deski ma modne kolory bielonego, szarego drewna

54,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna w drewniane deski to tapeta w paski. Kolorowa tapeta deski – malowane ręcznie deski w szarych, brązowych, czarnych, różowych odcieniach.

58,20 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca drewniane deski to specyficzna tapeta w pasy. Kolorowa tapeta pokojowa – malowane ręcznie deski – szare, czarne, białe.

56,90 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca ścianę z pali drewnianych to oryginalna tapeta drzewa. Brązowa, ciepła tapeta ścienna do przedpokoju lub salonu zastąpi boazerię.

56,90 zł

Tapeta ścienna w eleganckim wzorze stylowych, rustykalnych desek z efektem postarzającej ich przecierki. Tapeta deski w naturalnych odcieniach brązu.

54,30 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 98 elementów

Góra