NEW ENGLAND - Tapety.org
Enter here your message to your customers

NEW ENGLAND

NEW ENGLAND – kolonializm w najlepszym wydaniu

 

Kolekcja tapet ściennych New England marki A.S. Creation to produkty najwyższej jakości, które nie tylko zachwycają oryginalnością wzornictwa, ale również i trwałością. Tapety winylowe na flizelinie są odporne na szorowanie i działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych takich jak promieniowanie słoneczne. Można z powodzeniem nimi ozdabiać ściany jednocześnie w kuchni, łazience oraz salonie.
 
Inspiracją do powstania kolekcji tapet New England stało się nadmorskie życie w Nowej Anglii – kolebce kultury Stanów Zjednoczonych. Nowa Anglia swoim terytorium obejmuje sześć stanów: Maine, New Hampshire, Vermont, Massachusetts, Rhode Island i Connecticut, a kolekcja New England odwołuje się do ich oryginalnego charakteru. Została więc stworzona z myślą o kolonialnym, industrialnym, ale przede wszystkim naturalnym stylu tego obszaru.
 
Kolekcję tapet ściennych New England marki A.S. Creation charakteryzuje prosty, surowy styl. Taka stylistyka jest doskonałym sposobem, żeby nadać wnętrzu rzadkiego charakteru. W kolekcji znajdują się więc tapety o wzorach przypominających zmurszałe deski lub stare, ceglane mury. Są też produkty strukturalne, kojarzące się z nieco nierównymi ścianami czy tapety imitujące skórę. Owe tapety ścienne – pomalowane w tak ciekawe wzory - jeśli zostaną połączone z prostymi, naturalnymi kolorami jednobarwnych tapet z tej samej kolekcji, pozwolą dodać niezwykłego uroku i naturalności każdemu wnętrzu. Tchną w nie też nutkę ponadczasowej elegancji ukrytej w swojej prostocie stylistycznej. Wzorzyste tapety z kolekcji New England mają ponadto bardzo realistyczne wzornictwo. Tapetowe deski lub cegły świetnie więc zastąpią prawdziwe surowce, pozwalając jednocześnie ukryć drobne niedoskonałości ścian.
 
Znaleziono 5 produktów.

Gładka tapeta ścienna imitująca mur z cegieł. Tapeta cegła naturalna czerwona, celowo bielona wpisuje się w styl vintage, skandynawski i nowoczesny.

Imitacja muru z cegieł to tapeta cegła. Gładka tapeta ścienna z cieniowanym wzorem daje efekt tapety 3d. Nowoczesne kolory: szary, srebrny i grafitowy.

Gładka tapeta ścienna imitująca mur z cegieł. Świetny wzór tapety 3d. Przestrzenność uzyskano w wyniku cieniowania elementów. Nowoczesna kolorystyka: szary, srebrny, biały.

Nowoczesna tapeta deski to tapeta imitująca naturalne drewno. Deski są ułożone w kolorowe pasy. Tapeta w pasy beżowe, czerwone, brązowe.

Gładka tapeta ścienna imitująca naturalne, malowane deski w stylu New England. Tapeta deski w kolorach szarym, beżowym, niebieskim, brązowym to również tapeta w pasy. Nowoczesna, gładka tapeta w pasy imitująca białe, naturalne deski. Tapeta ścienna w stylu skandynawskim, loftowym.

Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów

Góra