PASY 

Jeśli już dawno znudziły Ci się klasyczne białe ściany i marzysz o odrobinie ekstrawagancji, postaw na wzorzyste tapety: dużą popularnością cieszą się obecnie tapety w pasy. Pasiaste tapety to propozycja nie tylko dla miłośników marynarskiego stylu.

Znaleziono 201 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna w eleganckie szaro-grafitowe szerokie pasy to po prostu tapeta w pasy. Elegancka, nowoczesna, ozdobna w stylu new retro.

41,00 zł 46,00 zł

Tapeta w pasy, wypukła faktura. Klasyczne połączenie szerokich pasów oraz eleganckiej kolorystyki przenikających się odcieni szarych, beżowych, brązowych z czernią. Klasyka w nowoczesnej odsłonie.

45,80 zł

Klasyczna elegancja to tapeta w pasy, jednakowej szerokości. Ciepła tonacja tapety do salonu lub sypialni - beżowy, kremowy.

47,90 zł

Tapeta ścienna w szerokie pasy to po prostu tapeta w pasy białe i niebieskie. Do każdego pomieszczenia.  Tapeta ścienna, wesoła w szerokie pasy. Tapeta w pasy białe i turkusowe.

46,90 zł

Tapeta ścienna w eleganckie pasy to tapeta w pasy. Szerokie pasy – białe i szare. Idealna tapeta do sypialni i do salonu.

46,90 zł

Tapeta ścienna w eleganckie pasy to piękna tapeta w pasy. Szerokie pasy – różowe i szare. Idealna tapeta do sypialni i do salonu. Z cyklu tapety dla dziewczynek.

46,90 zł

Tapeta ścienna w szerokie pasy to tapeta w pasy. Kolory – szary i grafitowy. Tapeta nowoczesna do salonu, do sypialni, do przedpokoju.

46,90 zł

Tapeta ścienna w pasy. Tapeta w pasy jest uniwersalna, pasuje do każdego pomieszczenia. Pasy szerokie czarne i białe.

46,90 zł

Tapeta w szerokie stylowe pasy białe i czarne to elegancka, prosta i klasyczna tapeta ścienna. Tapeta w pasy idealna do salonu lub kuchni.

47,90 zł

Gładka tapeta ścienna imitująca naturalne, malowane deski w stylu New England. Tapeta deski w kolorach szarym, beżowym, niebieskim, brązowym to również tapeta w pasy. Nowoczesna, gładka tapeta w pasy imitująca białe, naturalne deski. Tapeta ścienna w stylu skandynawskim, loftowym.

48,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna idealna dla żeglarza, surfera, człowieka morza. Tapeta deski, tapeta w pasy wielokolorowe z przewagą barwy szarej, niebieskiej, zielonej.

49,90 zł

Delikatne beżowo-białe szerokie pasy na ścianie podkreślą klasyczny wystrój pomieszczenia. Tapeta ścienna gładka, tapeta w paski pastelowe.

57,10 zł

Klasyczna tapeta w paski w nowoczesnym zestawieniu kolorów: beżowy, srebrny, kremowy. Ciemniejsze pasy są delikatnie prążkowane. Elegancka, błyszcząca tapeta ścienna.

55,90 zł

Pastelowa, niebiesko biała tapeta w paski. Pasy są szerokie, eleganckie – podkreślą styl marynistyczny. Doskonała do salonu lub jako propozycja tapety dla chłopaków.

57,10 zł

Tapeta ścienna gładka w pasy. Tapeta w pasy to salonowa klasyka ujęta w nowoczesny sposób. Ciepłe beże.

55,90 zł

Nowoczesna i modna tapeta ścienna. Tapeta w pasy wielokolorowe. Gładka tapeta w pasy to również tapeta deski w kolorze białym i beżowym. Styl skandynawski, loftowy, minimalistyczny.

48,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 201 elementów

Góra