TEKSTYLNE

TEKSTYLNE 

Znaleziono 9 produktów.

Tapeta ścienna w oryginalny, poprzecierany wzór roślinny. Tapety ścienne nowoczesne to tapety młodzieżowe, tapety dla odważnych. Magiczne kolory złota, kremu oraz żółtego.

195,00 zł

Ekskluzywne tapety ścienne pasują do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Przetarty wzór roślinny – tapeta w kwiaty idealny do salonu, sypialni. Kolor beżowy, brązowy, kremowy.

195,00 zł

Tapeta w pasy nigdy się nie znudzi. Brązowe ciemniejsze paski są bardziej wypukłe, jaśniejsze – szersze niby tło są wklęsłe. To ekskluzywna tapeta do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju lub sypialni.

195,00 zł

Tapeta ornament to idealna ozdoba ścian w salonie. Niby gruba tkanina rodem z epoki baroku pokryje każdą nierówność. Ekskluzywna, w ciepłych kolorach beżu i kremu.

195,00 zł

Ekskluzywna tapeta w przetarty wzór roślinny. Energetyczna tapeta w kwiaty w kolorach beżowym, brązowym, pomarańczowym.

195,00 zł

Tapeta w kwiaty to tapeta ścienna tekstylna. Ma widoczną włókninową strukturę oraz szykowny, roślinny wzór. Ekskluzywne tapety do salonu, jadalni, sypialni – do wnętrz wyjątkowych.

195,00 zł

Ekskluzywne tapety to między innymi tapeta w kwiaty. Brązowa tkanina we wzorzyste kwiaty jest produktem celowo postarzonym w stylu retro.

195,00 zł

Tapeta ścienna w kwiaty jest niczym cenny, perski dywan. Ciepłe odcienie brązu, przetarty, wymyślny wzór kwiatowy wniosą tchnienie dawnych czasów eleganckich dworków.

195,00 zł
Wyświetlono 1 - 9 z 9 elementów

Góra