Lista produktów producenta Ugepa

Ugepa to francuski producent tapet ściennych. Firma powstała w 1974 roku i została założona w Moreuil. Ugepa dostarcza klientom tapety o wysokiej jakości, w kreatywnych i modnych wzorach oraz dostosowane do każdego rodzaju wnętrza.

na stronie

Tapety młodzieżowe to tapety w miasta, tapety z napisami. Tapeta ścienna przedstawiająca zdjęcia z Londynu, czarno-biało-szaro-srebrna z elementami czerwonymi.

31,90 zł

Tapety młodzieżowe przedstawiają kolaże fotografii lub pocztówek z Nowego Jorku. Tapeta ścienna czarno-biała z kolorowym elementem w postaci charakterystycznej, żółtej taksówki NYC.

29,90 zł

Nowoczesna tapeta ścienna imituje naturalny mur z cegieł. Tapeta cegła  -tło, na którym powieszono zdjęcia w stylowych ramkach, efekt tapety 3d - cieniowanie.

27,90 zł

Freestylowa tapeta ścienna to oryginalna tapeta cegła o naturalnych kolorach, na której są umieszczone światła ledowe. Motyw tapety z napisami.

31,70 zł

Piękna, realistyczna tapeta ścienna z motywem naturalnego, ceglanego muru. Tapeta cegła to idealna tapeta do nowoczesnego lub industrialnego salonu.

31,00 zł

Tapeta ścienna z motywem realistycznego, ceglanego muru wzmocnionego żelaznym okuciem. Tapeta cegła idealna tapeta do nowoczesnego lub industrialnego salonu.

29,90 zł

Tapeta ścienna w klasycznym stylu vintage – zdjęcia przedmiotów retro: nuty, napisy, rower, kwiaty w starej konewce. Delikatne pastelowe kolory z dominacją szarego, niebieskiego, różowego.

27,50 zł

Dla miłośnika muzyki rockowej – tapeta ścienna w stylistyce tapety z napisami. Kolorowa, oryginalna tapeta z serii tapety dla chłopaków.

32,00 zł

Tapeta ścienna, która imituje regał z książkami. Kolory szary, czarny, różowy – tapety dla dziewczyn.

32,00 zł 39,00 zł

Nowoczesne tapety ścienne to fototapety w kolorze czarnym, szarym i białym. Oryginalna półka z książkami – ciekawy motyw dla tapety młodzieżowe.

41,00 zł

Tapeta ścienna imitująca regał z książkami wpisuje się w trend stworzony przez tapety z napisami. Elegancka kolorystyka bieli i szarości połączona z energetyczną żółcią.

38,40 zł 43,90 zł

Tapeta ścienna jako cekinowa tkanina w modnych kolorach szarości i bieli. Takie nowoczesne tapety pasują do salonu lub sypialni.

49,90 zł

Tapeta ścienna strukturalna o porowatej fakturze w kolorowe kropki - srebrne, białe, różowe. Ciekawe ujęcie tapety do salonu, tapety dla dziewczyn.

55,60 zł

Energetyczne brzozy to modna tapeta ścienna do salonu, sypialni, przedpokoju. Tapeta drzewa w naturalnych kolorach - szary, biały, popielaty.

32,00 zł

Tapeta ścienna w cegły. Tapeta biała cegła imituje mur. Efekt 3D wywołuje cieniowanie kolorem szarym.

45,90 zł

Tapeta ścienna z motywem miasta. Londyn – tapety dla chłopaków – w kolorach szarym, białym i czerwonym.  Tapeta ścienna we wzór miejski – Londyn i jego symbole. Nowoczesne tapety pokojowe to również i kolory Londynu: czarny, czerwony, szary i biały.

32,90 zł

Oryginalna tapeta w męskim stylu z serii tapety dla chłopaków. Tapeta młodzieżowa, idealna również do salonu fryzjerskiego.

28,60 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 318 elementów

Góra