Lista produktów wg dostawcy: ACM

na stronie

Tapeta ścienna jednokolorowa w modnej szarości połączonej z błyszczącym srebrem. Nowoczesne tapety o chropowatej fakturze idealne do salonu.

47,00 zł

Tapeta ścienna w liście palmy na białym tle. Kolory – odcienie zieleni i turkusu. Tapeta liściasta to tapeta drzewa.

51,90 zł 56,90 zł

Tapeta ścienna imitująca mur z jasnej cegły. Tapeta wypukła - cegła w kolorach szarym i białym idealnie pasuje do stylu industrialnego. Tapeta zmywalna!

39,80 zł

Tapeta ścienna las we mgle to tapeta drzewa o wypukłej fakturze, w odcieniach szarości i połyskliwego srebra.

41,90 zł 48,90 zł

Tapeta ścienna imitująca mur z jasnej cegły. Tapeta cegła w kolorach szarym i białym idealnie pasuje do stylu industrialnego.

36,40 zł 38,00 zł

Tapeta ścienna, jednokolorowa w odcieniu jasnej oliwki, pokryta delikatnym brokatem. Gładka faktura.

23,00 zł 43,90 zł

Tapeta ścienna Little Stars idealna dla małej księżniczki, w bajkowe postacie – zamki, królewny, żaby co zamieniają się w królewicza, karety. Tapeta w bajki, pastelowe kolory dla dziewczynek.

48,90 zł

Tapeta ścienna we wzór kawowy – filiżanki z kawą oraz element tapety z napisami charakteryzującymi kawę. Kolory: beżowy, kremowy, biały, brązowy.

47,00 zł

Tapety ozdobne są w paski. Awangardowe ujęcie nieregularnych, poziomych pasów to tapeta w pasy. Modne kolory: beżowy, srebrny, czarny, popielaty.

57,90 zł

Tapeta ścienna w motyw kwiatowy to tapeta w kwiaty. Brązowo-beżowe kolory idealnie wpasują się w klasyczny trend tapety do salonu.

36,90 zł

Tapeta ścienna wielokolorowa. Tapeta ścienna w kolorowe paski EAN to tapeta w pasy dla dziewczynek i chłopaków.

52,00 zł

Nowoczesne połączenie klasycznego wzoru cegły i drewna to tapeta cegła i tapeta deski. Idealna tapeta ścienna dla osób kochających naturę.

80,00 zł

Efekt naturalnej kamiennej ściany wywołuje realistyczna tapeta kamień. Wypukła faktura oraz idealne odwzorowanie detalu to cechy wyjątkowej tapety 3D. 

80,00 zł

Klasyczna szkocka krata czy tapeta w paski o wypukłej fakturze? Tapeta ścienna w szkocką kratę w kolorach naturalnego beżu pasuje do nowoczesnych wnętrz.

80,00 zł

Szare heksagony to awangardowa tapeta wzory geometryczne. Uniwersalna tapeta ścienna do nowoczesnych wnętrz.

80,00 zł

Tapeta ścienna z motywem palm i dinozaurów. Tapeta drzewa i tapeta zwierzęta w jednym nowoczesnym wydaniu. Kolorystyka: biały, szary, zielony. Idealna dla dzieci.

48,90 zł

Modna tapeta ścienna ma wzór przedstawiający motyw heksagonu z efektem tapety 3D. Uniwersalna, ciekawa tapeta wzory geometryczne w neutralnych kolorach szarości i bieli.

80,00 zł

Tapeta ścienna do malowania. Tapeta biała cegła o wzorze muru z cegieł. Faktura wypukła tworzy efekt tapety 3D.

42,30 zł 43,90 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 494 elementów

Góra