ŁAZIENKA
Projektując łazienkę najczęściej wybieramy na ściany płytki ceramiczne. Warto jednak rozejrzeć się za innym rozwiązaniem! Tapety łazienkowe to świetna alternatywa. Nowoczesne tapety doskonale nadają się do wnętrz, które narażone są na duże zmiany temperatur czy działanie pary wodnej. Tapeta do łazienki jest dostosowana właśnie do takich czynników. Jest odporna na działanie wody, światła i uszkodzeń mechanicznych. Bardzo łatwo można ją utrzymać w czystości, wystarczy wilgotna gąbka. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne.

ŁAZIENKA 

Znaleziono 91 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna w strukturalny, prążkowany wzór. Tapeta w pasy o porowatej fakturze. Elegancka tapeta w kolorze szarym i białym do salonu.

43,90 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 91 elementów


Tapeta

Tapety łazienkowe to rozwiązanie idealne dla osób, którym zależy na niestandardowej aranżacji wnętrza. Różnorodne kolory i wzory powodują, że tapety łazienkowe można bez problemu dobrać do planowanej aranżacji. W naszym sklepie dostępne są tapety o klasycznym charakterze - jednokolorowe, w jasnych lub pastelowych barwach. Do eleganckiej łazienki świetnie sprawdzi się tapeta w nowoczesnym stylu, imitująca marmur. Tapeta do łazienki może być też bardziej nowoczesna. Dla odważnych polecamy tapety o intensywnych kolorach i ciekawej strukturze. Jeśli chcesz uzyskać nieszablonowe wnętrze, wybierz tapetę łazienkową we wzory. Ściany możesz ozdobić tapetą w kamienie, kwiaty czy w krople wody. Tapeta będzie ozdobą łazienki i spójną częścią aranżacji. Wytapetować możesz wszystkie ściany lub tylko ich część - wszystko zależy od Twojej wizji. Oferowane przez nas tapety łazienkowe pomogą w uzyskaniu stylowego wnętrza. Tapety są rozwiązaniem estetycznym i niezwykle funkcjonalnym. Ich zaletą jest także to, że w razie potrzeby można tapety zmieniać. Zmiana wyglądu łazienki, gdy na ścianach są kafelki jest bardzo czasochłonne i drogie. Z tapetą do łazienki nie ma tego problemu. Wystarczy wybrać nowy wzór, poprzedni zdjąć ze ścian i nałożyć nową tapetę.

Nowoczesne tapety łazienkowe

Tapety łazienkowe to rozwiązanie idealne dla osób, którym zależy na niestandardowej aranżacji wnętrza. Różnorodne kolory i wzory powodują, że tapety łazienkowe można bez problemu dobrać do planowanej aranżacji. W naszym sklepie dostępne są tapety o klasycznym charakterze - jednokolorowe, w jasnych lub pastelowych barwach. Do eleganckiej łazienki świetnie sprawdzi się tapeta w nowoczesnym stylu, imitująca marmur. Tapeta do łazienki może być też bardziej nowoczesna. Dla odważnych polecamy tapety o intensywnych kolorach i ciekawej strukturze. Jeśli chcesz uzyskać nieszablonowe wnętrze, wybierz tapetę łazienkową we wzory. Ściany możesz ozdobić tapetą w kamienie, kwiaty czy w krople wody. Tapeta będzie ozdobą łazienki i spójną częścią aranżacji. Wytapetować możesz wszystkie ściany lub tylko ich część - wszystko zależy od Twojej wizji. Oferowane przez nas tapety łazienkowe pomogą w uzyskaniu stylowego wnętrza. Tapety są rozwiązaniem estetycznym i niezwykle funkcjonalnym. Ich zaletą jest także to, że w razie potrzeby można tapety zmieniać. Zmiana wyglądu łazienki, gdy na ścianach są kafelki jest bardzo czasochłonna i droga. Z tapetą do łazienki nie ma tego problemu. Wystarczy wybrać nowy wzór, poprzedni zdjąć ze ścian i nałożyć nową tapetę.

Tapety łazienkowe - funkcjonalność

To, jaki wzór będzie pasować na ścianie łazienki, zależeć będzie od jej stylu i przyjętej kolorystyki. Dostępnych jest tak wiele wzorów, że bez problemu nasi klienci mogą odnaleźć propozycję, która trafi w ich gusta. Najważniejsze jest to, jakie funkcjonalności posiada tapeta do łazienki. Narażona jest na stałe działanie wilgoci oraz często zmieniające się temperatury. Zatem odporność na te dwa czynniki jest podstawową kwestią. Dlatego w ofercie tapet łazienkowych znajduję się te produkty, które można bez obaw wykorzystywać w łazienkach i toaletach. Są one również odporne na destrukcyjne działanie promieni słonecznych. Możesz zatem mieć pewność, że ich kolory po kilku latach będą nadal tak samo intensywne. Warto zaznaczyć, że te same tapety nadają się również do użytku w innych pomieszczeniach - kuchni, salonie bądź sypialni. Do umycia tapet łazienkowych wystarczy wilgotna gąbka, dlatego są idealnym wyborem do wszystkich miejsc, gdzie mogą często ulegać zabrudzeniom. Doceniają to zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi, które potrafią w błyskawicznym tempie „udekorować” ścianę kredkami, zupą i butami.

Tapety łazienkowe a płytki

Urządzając łazienkę możesz zastanawiać się, jakie pokrycie ścian będzie najbardziej funkcjonalne. Wybór tapety do łazienki nie zawsze jest najbardziej oczywisty. Przez lata najbardziej popularne były tradycyjne płytki. Gładka powierzchnia nie wchłania wody i można łatwo ją umyć. Problematyczne jednak bywają fugi, które trudno doczyści. Prawdziwy problem pojawia się jednak, gdy chcesz zmienić wygląd swojej łazienki. Zdejmowanie płytek wiąże się z koniecznością kucia ściany i wykonywania remontu na większą skalę. Stawiając na tapetę do łazienki dajesz sobie możliwość szybkiej zmiany we wnętrzu, bez dużych nakładów czasu i pieniędzy. Stare pokrycie bez problemu samodzielnie zdejmiesz ze ściany. Wybierasz nowy wzór i samodzielnie przyklejasz do na ścianę. Nie potrzebujesz ekipy remontowej, a cała procedura nie zajmie Ci więcej czasu niż jedno popołudnie.

Oczywiście możesz również postawić na łączone rozwiązanie. Jeżeli już masz płytki na ścianach, z łatwością dopasujesz do nich tapetę do łazienki. Zwróć uwagę nie tylko na kolor, ale i styl wzoru, aby pomieszczenie było spójne wizualnie. Teraz pozostaje Ci relaks pod prysznicem lub ciepła kąpiel i możesz cieszyć oczy pięknym wnętrzem.

Góra